Cześć, 1 wpis na blogu, jakoś nie mogłem ogarnąć dobrej nazwy. Więc, zapewne dużo osób słyszało ostatnio o wielkich 'dziurach' w ziemii.
Przykłady.
Nie jestem jakimś tam ekspertem, ale zaciekawiło mnie to zjawisko, a dokładnie mnóstwo zjawisk. Co raz częściej się o tym słyszy, i są to co raz większe dziury. Na całym świeci dochodzi do tego typu 'anomalii'. Jak myślicie, czy to prolog do 'Końca Świata', może to przez działania ludzi. Co wy o tym myślicie? Ja myślę że to przez durne wyk