Skocz do zawartości

LenartBlog

Zaloguj się, aby obserwować  
  • wpisy
    2
  • komentarzy
    26
  • wyświetleń
    1528

Wpisy w tym blogu

Lenartowy

hehć o konkursach

Ehhh... Kolejny blog w stylu "yayebie, jakie to zjebane", wiem jak bardzo to lubicie :D A z okazji iż pisarz ze mnie żaden, to szybko zwięźle i na temat.

 

Co jakiś czas pokazuję się na forum, napiszę posta, może dwa i ewentualnie status. Bo przecież mogę...

Ale jakoś tak zawsze wychodzi, że widzę tabliczkę (jebie mnie to, że ten pierdolnik się inaczej nazywa) z konkursami i śmiać mi się chce jeśli chodzi o nagrody. Ostatnio MPC odkryło czym jest Humble Bundle, Indie Gala itp. itp. Czyli strony na których za jednego dolara można dostać masę fajnych gier (zależy od bundla i strony), A żeby było śmieszniej, "oddają" nam to co im zostało, czyli zwyczajne ochłapy. Wg. mnie jest to zwyczajny brak szacunku do czyjejś pracy (oczywiście nie mówię tutaj o każdym konkursie itp.)

 

Żeby było śmieszniej

1$ = 3.8zł na dzień dzisiejszy, powiedzmy że w bundlu jest przeważnie około 5 gier, więc np. wasze opowiadanie, myślenie itp. itd. to stawka aż 62gr.

 

Brawo.

 

Szczerze? kiedyś konkursy miały sens, nagrody były dla osób które faktycznie sobie zasłużyły, teraz rozdaje się je za byle gówno, i tyle samo są teraz warte te całe konkursy. Ale jak to mi ktoś kiedyś wysrał w twarz, "Czasy się zmieniają".

 

Tle z mojej strony.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...