Skocz do zawartości
  • wpis
    1
  • komentarzy
    15
  • wyświetleń
    1 259

Wpisy na tym blogu

Wysyp bydła zarabiającego

Prowadzę sobie wegetatywny tryb życia forumkowego, i parę razy dziennie zerknę sobie w Pogaduszki. Co widzę? Aż 4 tematy na jednej stronie dot. "jak zarabiać". Pozwoliłem sobie nazwać to, tak jak w temacie posta, wysypem bydła zarabiającego. Od A do Zet wyjaśnię - wysyp, wiadomo - znikąd nadjechała tłuszcza szarych userów pragnący zarabiać 8 tysięcy miesięcznie przez internet. Kwestia nazwania ich bydłem... Cóż... Lubię to określenie w stosunku do ludzi, którymi gardzę, tak jak to jest i w prz

Astvill

Astvill

×
×
  • Dodaj nową pozycję...