Skocz do zawartości
  • wpisy
    2
  • komentarzy
    10
  • wyświetleń
    2 077

O blogu

Przemyślenie zwykłego ziemniaczka.

Wpisy na tym blogu

Pan ziemniak i jego żona

Na początku ujawnie swoją twarz: TO JA!. Przejdźmy do sedna sprawy, moja żona placusia, nie chce abym chodził do kościoła, grał w lola (wkrótce pokaże wam jej zdjęcie) co mam robić lubie dawać na tace złodziejowi a mojej placusi tylko obieraczki żeby sie depilować potrzebne. Ostatnio gdy goliłem wąsy ukradła mi portfel i kupiła za to 50 l oleju, myślałem że mnie będzie torturować piekąc

Sawickas

Sawickas

Pan Ziemniak zagrał w Lige Legend !

Cześć, witajcie ! Do Was pisze Pan Ziemniak !   Dzisiejszym tematem będzie : 1# Ziemniaczek gra w LoL'a Wbiłem na Lige Legend. Wszystko okej, znalazło sojuszników, przeciwników, ekran wyboru postaci i tu się zaczyna klapa. Ale tu się zaczeło. MID, MID, MID, JUNGLE, FCK YOU, I GO JUNGLE, OMG NO SOLO, OMG RETARDED, OMG INSTALOCK, OMG FCKING TEAM, RAGEQUIT Wszyscy się kłócili, ale wreszcie wybraliśmy. Ja poszedłem na dolną linie Shaco pod AP. 49 sekunda gry, first blood dla przeciwników.

Sawickas

Sawickas

×
×
  • Dodaj nową pozycję...