Skocz do zawartości

To czego nikt nie wie...

  • wpis
    1
  • komentarzy
    8
  • wyświetleń
    1 579

O blogu

;*

Wpisy na tym blogu

Wprowadzenie

Siemanko. Na tym blogu będę dzielił się z wami moimi ciężkimi rozkminami (czyt. przemyśleniami).   Teoretycznie świat powstał miliardy lat temu... ale prawda jest taka że dla każdego z nas świat zaczął się w dniu naszych narodzin. Teraz pojawia się pytanie kiedy nasze życie się skończy? Wielu może pomyśleć sobie "No przecież jak umrzemy, nie?", prawda jest taka że nikt tego nie wie. Umrzemy... ale co dalej? Przez te wszystkie miliardy lat od powstania naszej planety świadomość zyskaliśmy dopi

radar200399

radar200399

×
×
  • Dodaj nową pozycję...