Siemka z tej strony retir1, w związku z tym że wielu z was uważa że moje prace w gimpie to amatorszczyzna (co jest prawdą), postanowiłem zmienić tematyke bloga. Będzie on połączeniem fan-ficku z jakiegoś anime (jeszcze nie wiem jakiego, jestem otwarty na propozycje) oraz wpisów dotyczących moich rozgrywek z LoL'a. Nie wiem jeszcze w jaki sposób będę opisywał swoje rozgrywki, ale myśle że jakoś pójdzie.
Dzięki za uwagę !
Do następnego wpisu.
Tym razem nie załączam żadnego image'a.
Yo, z tej strony retir dopiero zacząłem prowadzić bloga i pomyślałem że mój pierwszy wpis to bedzie po prostu powitanie.
Kręce na YT filmiki z gier więc od czasu do czasu tutaj też wrzucę. Dzięki za uwagę ! Do następnego razu !