Skocz do zawartości

Blog o wszystkim i o niczym

  • wpisy
    3
  • komentarzy
    11
  • wyświetleń
    2 098

O blogu

Tak jak w tytule

Wpisy na tym blogu

Krótkie info

Siemka z tej strony retir1, w związku z tym że wielu z was uważa że moje prace w gimpie to amatorszczyzna (co jest prawdą), postanowiłem zmienić tematyke bloga. Będzie on połączeniem fan-ficku z jakiegoś anime (jeszcze nie wiem jakiego, jestem otwarty na propozycje) oraz wpisów dotyczących moich rozgrywek z LoL'a. Nie wiem jeszcze w jaki sposób będę opisywał swoje rozgrywki, ale myśle że jakoś pójdzie. Dzięki za uwagę ! Do następnego wpisu. Tym razem nie załączam żadnego image'a.

retir1

retir1

Praca w gimpie

Siemka, z tej strony retir chciałbym podzielić się z wami moją pracą w gimpie mam nadzieje że się spodoba. Miłego oglądania ;D  

retir1

retir1

Yo

Yo, z tej strony retir dopiero zacząłem prowadzić bloga i pomyślałem że mój pierwszy wpis to bedzie po prostu powitanie. Kręce na YT filmiki z gier więc od czasu do czasu tutaj też wrzucę. Dzięki za uwagę ! Do następnego razu !  

retir1

retir1

×
×
  • Dodaj nową pozycję...