kiki śle życzonka na nowy rok. Breee, Wszystkiego co najlepsze w nowym roku, który zbliża się jak pojebany. Zdrowia, kasy, szczęścia, awansów na MPC, samych sukcesów i 40% na popicie, salut. okno w kilbu 30 Grudnia 2011 12