Cześć wszystkim.
Chciałbym osobiście życzyć userom ,moderatorom ,GlobalModeratorom ,Administracji spokojnych świąt bożego narodzenia niech niektórym ten okres pomoże zmienić podejście do zwykłych userów a nawet do administracji i niższych rang. Życze wam powodzenia w zdobywaniu stopni na MPC i sił na ten nowy 2012 rok ,kid moderatorom szybkiego awansu na modków a moderatorom na GM żeby botuś wrócił ;* .Smacznego karpia ,udanego i najebanego sylwestra (moje Imieniny)
i pomyślności w sz