Skocz do zawartości

Życzenia świąteczne Od S.

  • wpis
    1
  • komentarzy
    7
  • wyświetleń
    688

O blogu

Święta Święta...

Wpisy na tym blogu

Życzenia od SPATa

Cześć wszystkim. Chciałbym osobiście życzyć userom ,moderatorom ,GlobalModeratorom ,Administracji spokojnych świąt bożego narodzenia niech niektórym ten okres pomoże zmienić podejście do zwykłych userów a nawet do administracji i niższych rang. Życze wam powodzenia w zdobywaniu stopni na MPC i sił na ten nowy 2012 rok ,kid moderatorom szybkiego awansu na modków a moderatorom na GM żeby botuś wrócił ;* .Smacznego karpia ,udanego i najebanego sylwestra (moje Imieniny) i pomyślności w sz

SPAT

SPAT

×
×
  • Dodaj nową pozycję...