Witam was!
Pomyślałem że mógłbym napisać na swoim blogu o tym co mnie gryzie i oto jest!
Warn...
Kurde tak sobie myśle napisałem, pare TuTów i nic ;/ , liczyłem choćby na 15% mniej z paska warnów.
Ale jak widzę nic..
Jest mi przykro bo przykładam się w pomoc innym.
Nie robie TuT'ów / Spisów na odwal.
Najpierw szukam źródeł potem wybieram najlepsze info/programy/linki itd.
....
A na koniec piosenka opisująca mój humor: