Skocz do zawartości

wilku93! i jak to było

  • wpis
    1
  • komentarzy
    10
  • wyświetleń
    1 034

O blogu

:)

Wpisy na tym blogu

18 maja 2008 ! jak to było

Pewnie jak większość na mpc trafiłem szukając cheata w moim przypadku był on do Warrocka a było to 18 maja 2008r. Już na samym początku dostałem bana od kaki, na forum wróciłem po kilku dniach wtedy moderatorami byli fabi, kaka i kilo kartofli. Trochę się udzielałam, spamowałem, pomagałem aż zacząłem być jedną z aktywniejszych osób w dziale, jedyną osobą z która wtedy gadałem poza forum był pilarix. I tak mijały tygodnie aż w końcu kaka zrezygnował z moderowania, fabi został wyrzucony a kilo do

wilku93

wilku93

×
×
  • Dodaj nową pozycję...