Skocz do zawartości

Pan SuavekBlog

  • wpisów
    10
  • komentarzy
    81
  • wyświetleń
    3 575

11 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Xper_

Opublikowano

Właśnie to oglądałem xD

Marcuśny

Opublikowano

Te ten piorun to pikuś ja sie dziwie że tam neta macie

 

@chyba że jesteś w play oni mają zasięg w całej Polsce

Pan Suavek

Opublikowano

Te ten piorun to pikuś ja sie dziwie że tam neta macie

 

@chyba że jesteś w play oni mają zasięg w całej Polsce

 

Mój net to lekki troll.

Do godziny 22:00 nie miałem prądu, ta burza była trzecia.

Ja nie miałem co robić, rodzice chcieli iść do garażu po coś to poszedłem z nimi ;]

Ale wziąłem kamerę i usiadłem na ławce, podczas gdy oni byli w garażu to ja filmowałem.

 

I tak jakoś się trafiło, sam się dziwie ;]

 

Neta na szczęście mam, wgl, antene mam gdzie indziej ;p

Gamus

Opublikowano

Mogłeś złapać tego pioruna do wiaderka, darmowy prąd miałbyś na długi okres :)

Gość Vantos

Opublikowano

Pokaż jaką dziure zrobił

Dash

Opublikowano

Mogłeś złapać tego pioruna do wiaderka, darmowy prąd miałbyś na długi okres :)

 

Rozjebałeś mnie tym :D

Gamus

Opublikowano

Rozjebałeś mnie tym :D

Wiem, nawet nie wiem dlaczego to napisałem xD

Samsiesiu

Opublikowano

Na co tu mom Matko Jerozolimsko zerkać ?!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...