Skocz do zawartości

Golden™

Postmaker
  • Postów

    1 398
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Golden™

  • Urodziny 18 Kwietnia

Metody kontaktu

  • GG
    PW

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdynia

Ostatnie wizyty

9 815 wyświetleń profilu
  1. Seldk i ironia
  2. hahhahaha co to kurwa ma być
  3. Golden™

    [#2] brauszu_

    Ripstik to coś w stylu waveboard..
  4. Angel Beats, selweron przy tym płakał.
  5. Bodajże pierwszy opening w mirai nikki, potem dam edita z linkiem
  6. ew. Hunter x Hunter
  7. @upJak można zrobić ss telefonu? :D ________________________________ Jak wycenicie mój telefon: Samsung galaxy ace2 : 2 rysy na wyświetlaczu, jedna widoczna (zalezy tez co jest wyświetlane), a żeby zobaczyć drugą, trzeba w te miejsce spojrzeć 1 ryska z tylu telefonu ( i tak mam pokrowiec, więc tego nie widać) android 4.1.2 brak karty micro sd Ramka ma ryski, ale tak małe, niewidoczne, że żeby je ujrzec trzeba spojrzeć z bliska i pod pewnym kątem Gratis pokrowiec (na sam tył taki gumowy)
  8. Up Kojarze ten opening. Błagam powiedz w jakim anime był on użyty. Bardzo mnie to ciekawi ^_^ Wspominam też ten opening.
  9. http://www.youtube.com/watch?v=4FCEbEaIb-E A kto ogląda openingi? Mnie to nie jara.
  10. Gdzie sprawdzałeś? Polecam animeshinden
  11. @Up naruto 1 sezon ssie, ale shippuudena obejrz oprócz fillerów to ci się chyba spodoba
  12. identycznego anime nie znajdziesz, ale mysle ze bleach ci sie spodoba. Radze nie oglądać fillerów, bo są nudne.
  13. @up highschool dxd, bakemonogatari
  14. Death note to najlepsze anime. Fajne też jest bo w 1 sezonie jest lektor. 2 sezon (od 27 odcinka chyba) jest gorszy, ale da się przeżyć. Polecam te anime, ale nie możesz też być "debilem" bo np. mój 12 letni brat nie zrozumiał tego death nota. @down Masz racje, a to nie dlatego że to jest hentai lub dużo krwi itp, tylko dlatego że osoby poniżej 16 roku życia mogą tego nie zrozumieć. Mimo to ja rozumiałem
  15. @Up Ja wiem, że nie znajde anime identycznego od Death note, mogę nawet twierzdzić iż death note w swojej kategorii, tematyce itp jest najlepszym anime. Nie prosiłem o to, aby ktoś mi podał liste podobnych anime, do tych których wymieniłem, lecz, aby użył mózgu i pomyślał co taki Golden może lubić skoro spodobały mu się takie i takie anime. Szukam bardzo fajnych anime, więc nie moze być nudnych początków/końców całe musi być fajne. Tzn. mogą być te nudniejsze odcinki jak to w anime bywa, ale bez przesady. Z resztą koniec anime jest jeszcze ważniejszy od początku. Myślcie dalej. Jutro może up'ie zobacze po 2 odcinki z każdego anime. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...