Skocz do zawartości

Zarghor

Postmaker
  • Postów

    894
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Zarghor

  • Urodziny 13.12.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kraków

Ostatnie wizyty

4 541 wyświetleń profilu
  1. Zarghor

    Autobusy i pociągi

    Ja osobiście jestem zadowolony z MPK w Krakowie Rzadko kiedy się spóźniają (przynajmniej te moje) Kierowcy nie raz na mnie czekają widząc jak biegnę w stronę przystanku. Cena biletów w miarę, choć słyszałem, że i tak drogo w porównaniu do takiej warszawy. Autobusy są zadbane, rzadko kiedy jestem świadkiem zepsucia jakiegoś. Ogólnie to nie ma co narzekać
  2. Ja nie mam nic do halloween, chociaż zrzynanie tego święta od amerykańców jest według mnie bezsensowne. Osobiście nie spotkałem się jeszcze z latającymi dzieciakami (co najwyżej słyszałem o organizowaniu imprez dla gimbusów - czyli kto więcej wypije ;] ). Tutaj też trzeba poruszyć kwestię wiary, nie wolno się kogoś czepiać za to że nie wierzy w życie pośmiertne i nie widzi sensu w uczczenia ciała osoby zmarłej (co osobiście szanuje, ale nie popieram). A tak w ogóle to czy Halloween nie jest 31 października, a Wszystkich Świętych 1 listopada? Wigilia Wszystkich Świętych jest 31 października, ale chyba wierni nie są zobowiązani do uczestnictwa we Mszy Świętej czy święcenia tego dnia w jakikolwiek inny sposób. Cóż zrobisz? Naród jest coraz głupszy Ze szkół średnich znika historia (jestem pierwszym rocznikiem, który ma w ciągu 4-letniej edukacji w technikum tylko 2 godziny w pierwszej klasie prawdziwych lekcji historii - będzie jakiś przedmiot "pseudo" historia). Młodzi ludzie nie znają podstaw. Nie wiedzą kim był Kościuszko, rozbiory kiedy były (nie piszę o rozp. II Wojny Światowej bo trzeba być skończonym debilem, żeby czegoś takiego nie wiedzieć). Prawda jest taka, że ten naród jest coraz głupszy, bo się go specjalnie ogłupia (debilami się łatwiej rządzi). Zobaczcie sobie co robiło się 20 lat temu w szkołach - my, teraz mamy na prawdę łatwo
  3. Udowodnij mi, że nie ma zmartwychwstania i cudów? Sam fakt, że ty w nie nie wierzysz, to nie oznacza, że ich nie ma ;d. @Endymion_ Co ty (niewierzący) możesz o tym wiedzieć? Sugerujesz, że ci co nie wierzą są bardziej stabilni emocjonalnie? Jak dla mnie jest całkiem odwrotnie Wiara to nie marzenia, domysły tylko coś na prawdę prawdziwego (Dla osoby, która wierzy). Ja nie muszę sobie Boga wymyślać, bo wiem, że jest. @tsdek Wracając do twoich postów z pierwszej strony: Wierzysz w demony, które opętują ludzi, a w samego Boga nie? Nielogiczne Ale kombinujesz tsdek ;d Zastanów się czy w końcu wierzysz, czy nie ;D I jeszcze trochę o hitlerze, stalinie, chorobach, katastrofach (ktoś to wyżej wymienił): Bóg dał człowiekowi wolną wolę i prawda jest taka, że wszelkie szkody/straty na tym świecie spowodowane są przez człowieka. Według chrześcijaństwa śmierć to początek życia wiecznego, więc jakby nie patrzeć Ci co umierają, a żyli według własnej wiary dostępują czegoś niezmiernie dobrego, boskiego. @Miszczu. Ja to widzę inaczej Brak dowodów = Nic mi nie udowodnicie. Nie na wszystko jest odpowiedź. To jest moje zdanie, moja religia . Wy mi nic nie udowodnicie, a ja wam. Tylko nie rozumiem ludzi, którzy obrażają resztę o odmiennym zdaniu (nie wymieniając z nicku tsdek-a i Czapaby - kultury panowie, w końcu prowadzimy kulturalną dyskusję ) @Miyoshi Szacunku trochę do wiary innych. Nie porównuj naszego Boga do jakiegoś potwora spaghetti. Tyle ode mnie w temacie
  4. Zarghor

    Laptop

    Taa, przyjdzie i Cię zgwałci
  5. Dobra kupuje bmw m3 później zarabiam z kilkaset tysięcy i kupuje Porshe 959. Wielkie dzięki za pomoc. Proszę o zamknięcie tematu
  6. To które lepsze ? MCLarena potem kupie ale do 42 lvl jeszcze daleko
  7. Eh troche stary ten temat, zapomniałem poprosić o zamknięcie, ale i tak dzięki za odpowiedź. Aktualnie mam murcielago i kupie bmw m3 oraz porshe 959
  8. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    Dobra mam już plan: za boosty kupuje murcielago. Później zbieram na bmw m3, dodge vipera, mclarena za igc Ewentualnie coś zamiast wolkswagena Do 3/4k Boostów wybrałem sobie: 1) Nissan Silva (S15) Policyjna edycja 1750 boostów 2) Wolkswagen Golf 1750 boostów 3) Audi A1 3000 boostów lub Audi A1 Speed 3300 boostów (muszę czekać na nowy kod) 4) BMW 135i 2400 boostów 5) Ford Focus 2700 boostów 6) Renault Megan 3000 boostów PS: Te samochody wyżej to takie bardziej do szpanu, a nie do pościgów wyścigów, dlatego podobają mi się 2 pierwsze opcje. Oba te samochody są warte tyle co Audi A1. Reszta to takie sobie według mnie , więc albo 1 i 2, albo 3 (tu muszę czekać na kod) albo 4,5,6 od razu po zakupie gry :-) Nie dodam ankiety, ponieważ chce wiedzieć czy da się tymi samochodami wgl jeździć , więc proszę o opinię.
  9. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    Wiem, że są słabe, ale uważam, że nie muszę ich sprzedawać skoro jest miejsce w garażu. I dalej powtarzam pytanie: jakie auto kupić za 3/4k boostów
  10. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    Jaka jest kolejność od najlepszego do najgorszego z pośród toyoty supry, porshe caymana s, bmw z4 ? Bo będę je po kolei sprzedawać, aby mieć miejsca w garażu.
  11. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    No właśnie zapomniałem o najważniejszym. Ja chce samochody głównie do pościgów, no ale na wyścigach też startuje. czy murcielago nadaje się do pościgów ? Co do tych 3 samochodów, to który z nich najlepszy ? Bo jeżeli zabraknie miejsc to będę je po kolei sprzedawać :-) A co uważacie na temat Nissan Silva edycja policyjna ? kolorki itd. bym zmienił bo nie zbyt piękny jest, ale słyszałem, że silva najlepszy w t1. Nawet lepiej jeździ niż nie które za boosty. UP: A czy to porshe lepsze do pościgów od murcielago ?
  12. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    Ford Mustang z 3 klasy ? Kosztuje aż 5500 boostów. Lotus wygląda fajnie, ale wątpie, żeby miał szansę z Murcielago. Jestem pewny, że kupię Murcielago lub McLarena. Podoba mi się też corvetta, ale chyba nie lepsza od wcześniej wymienionych aut :-). Więc już na pewno kupię: Murcielago lub McLarena (który ?) To wynosi -6k. Zostaną 3k (lub 4k jak zaczekam na kod) Chcę jeszcze przypomnieć o miejscach w garażu, bo mam 2 zajęte. Z chęcią pozbędę się skyline, ale nie wiem jak z mazdą bo uważam, że jest bardzo dobra (na luzie przechodzę pościgi drużynowe na klasę 3 jak mnie ktoś zaprosi) Miejsca w garażu: 1. Mazda Rx7 2. Murcielago lub McLaren 3. Skyline (który sprzedam i wymienię na coś fajnego Wychodzi na to, że nie mam miejsc, a będę chciał kupić porshe 959, a później bmw m3 (lub odwrotnie)(albo 1 z nich). Więc myślę, że powinienem dokupić 1/2 miejsca, a więc -1k boostów lub -500 boostów. Zostaje mi: 2000 (z kodem 3000) lub 2500 (z kodem 3500). Zapomniałem wam dać 5* i lubię to. Już daje :-) czy samochody te są na zawsze czy na pewien okres ? PS: Chciałbym mieć trochę taki samochodzik typu wolkswagen golf (klasyczny, stary, mały nie taki wolny samochodzik (czy warto ?) czekam na wszystkie odpowiedzi
  13. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    A co z resztą boostów ? Mam też 1kk igc :-) Prosiłbym o taki "plan" co powinienem kupić. UP: A więc uważasz, że murcielago lepsze od mclarena ? Bo mercedes bardziej mi się podoba, ale i tak większą wagę poświęcam sterowności i osiągom.
  14. Zarghor

    [Q] Co kupić ?

    Kupiłem murcielago oraz golfa Temat można zamknąć. Teraz proszę o pomoc w temacie: http://www.mpcforum.pl/topic/492132-q-reszta-samochodow/ (nie dostałem kasy ani bonusów)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...