i pewnie zarabiasz 15zł za autologowanie nonpremium?
@offtopic
masz jakieś publiczne projekty?
Mam do ciebie pytanie, co cie to obchodzi ile on zarabia lub czego on nie zarabia?
Czysta ciekawość ile taki ktoś może zarabiać. Przerabia chamsko czyjeś pluginy i jeszcze broni tego zdania, jak dla mnie to żałosne.
@ot
to masz te projekty czy nie?
Nie znalazłem odpowiedzi na pytanie, mógłbyś podzielić się jakąś pracą?