Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] - PlaySpan/FanUP - Bug na punkty ! Kilka tysięcy pkt. w parę minut !


AmunicjaPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

 

Na G1 to nie działa, nie rób tak bo mogą Ci zbanować konto.

Dziwisz się ? Jak dałem tuta to jest taki popyt że wszyscy czyszczą publiczne proxy.

Kup sobie jakieś dobre prywatne.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

@up reklamy są te linki ale pkt nie dochodzą ;c

 

Bo proxy publiczne i wyczyszczone !

 

@Down

 

Mój błąd.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

@UP

 

Na G1 to nie działa, nie rób tak bo mogą Ci zbanować konto.

Dziwisz się ? Jak dałem tuta to jest taki popyt że wszyscy czyszczą publiczne proxy.

Kup sobie jakieś dobre prywatne.

 

 

Działa na G1! Tylko problem w tym, że mniej reklam tym sposobem działa.

Opublikowano

czemu nie mam reklam po 1000 fanbooks??? uzbieralem w godzine tylko 105 ;/ .

 

Bo nie masz prywatnych proxów.

 

@UP

 

Nie mam pojęcia : x

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

Prawie wszystkie reklamy po zmianie SH na SL zmieniają się w strone z obrazkiem gif....

 

Hym... a działać ten sposób będzie na moim własnym Ip?

Jest dość sporo reklam bez zmieniania ip..^^

Opublikowano

Mój problem jest taki że jak zmieniam PROXY nie mam wgl reklam. Na polskim IP też nie mam reklam. Na hotspocie ani HideMyIp tez nie mam reklam.

 

Coś mi się wydaje że ten sposób już nie działa.

Opublikowano

Próbowałem na polskim to biała strona z napisałem zakładki gif, jak robię na amerykańskim to jak wkleję tem zmieniony link to biała strona ? Znaczy, że proxy nie działa czy co ?

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Działa, ale trzeba mieć szczęście żeby znaleźć jakieś dobre proxy...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Ja mam taki problem. Po wpisaniu "aff_ " wyswietla mi sie tam około 10 linków i otwieram nową karte wklejam skopiowany linki i wogole nie ma w tym linku SH. A sprawdzilem wszystkie 10. Powiem ze robilem z zakładki RADIUM ONE, bo na sponsor pay wyświetla mi BLOCKED DOMAIN. Ktos wie co zrobic?

Opublikowano

@UP

 

Tylko sponsor pay zostało sprawdzone.

Wymieć proxy.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

A na jakiej zasadzie to działa, że zalicza pkt bez wypełniania reklam oraz działa na g1 ? Czy tylko playspan/FanUP?

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Poradniki jak nabijać na tym bugu sa od września 2011 na youtube

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Bana na konto dostałeś za buga prawdopodobnie.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

Ja mam non stop te same reklamy na różnych ip :/

 

Zamiast się tym bawić, lepiej wypełnić reklamy. Ja ma proxy switcher znalazłem takie proxy, że mam 10 stron reklam na G1 i już dostałem pkt.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Sposób już niestety nie działa... ;<

Teraz wyświatlają mi się zupełnie inne linki..

 

Powiedz po co wprowadzasz ludzi w błąd jak właśnie zrobiłem 400 G1 ?

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

Pewnie miał na myśli to, że zamiast zwykłych linków z aff, odpalają się sponsorpay i jak tak się zrobi trzeba wyłączyć i włączyć te strone to będą już normalne linki z aff.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...