Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] - PlaySpan/FanUP - Bug na punkty ! Kilka tysięcy pkt. w parę minut !


AmunicjaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam niby dobre proxy. Na G1 ponad 10 stron darmowych reklam, a jak na funup robiłem to wyświetlają mi się non stop te same reklamy i udało mi się tylko zarobić 68 pkt ? Co robię nie tak ?

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bez kitu, cały czas te same reklamy (chodzi o USA IP) i wszystkie nie działają...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

To kup proxy, teraz wszystkie publiczne wyczyszczone.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

Jaka jest cena proxy, gdzie kupić ? Amunicja napisz jaśniej i o co chodzi, że wyczyszczone. Chodzi o to, że jak są wyczyszczone to nie ma na tym proxy tych płatnych reklam i pkt nie dochodzą ?

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

To kup proxy, teraz wszystkie publiczne wyczyszczone.

 

Wysłałem do Ciebie PW z zapytaniem gdzie kupiłeś swoje proxy, ale Ty nie raczysz odpowiedzieć...

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

Używajcie proxy switcher, czasem uda się jakieś dobre proxy wyhaczyć.

 

Sposób może dobry, lecz nie ma proxy aby były reklamy. Wszystko wyczyszczone, teraz z 3h siedziałem i szukałem proxy i udało się jedną reklamę znaleźć. Więc jeżeli nie ma się prywatnego proxy to nic z tego. Na publicznych cały czas te same reklamy się wyświetlają.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Kurwo jebana a 7 k ponktow to gdzie ? Jstes zloedziejem i tyle, a ten twoj jebany temat nawet do kosza sie nie nadaje !!

 

A propo strony sam ja podlase w temacie to chyba specialenie kurwa.

dziecko naucz się pisać po Polsku

//Spam - post nie wnosi nic do tematu | RaVneS

Opublikowano

@wind0ws9

 

Widzę, że twój post wiele wnosi do tematu.

[extract]Zbieram minusiki :) Bo plusów nikt nie daje ^^[/extract]

 

kabuto.png

Opublikowano

Jedna wielka ściema ten bug. Dlaczego?

 

* ŻADNYCH screenów potwierdzających dorobek autora

* ŻADNEJ pomocy ze strony autora tematu

* namawia do kupna prywatnych prox co i tak w 99% nie będzie działać, ( de fakto jakby działało odpisał by na PW bohmasowi, mi i na pewno wam wszystkim jaką stronę poleca do kupno proxów ).

 

 

Najlepiej robić ręcznie reklamy, albo pójść do pracy porobić 12h 100zł w kieszeni, wystarczająco dużo, aby zakupić sobie premium, bronie itp na miesiąc.

Opublikowano

@UP

 

1. Autor nie musi siedzieć na 24/7 przy PC, zalewa mnie cała masa spamu na PW/GG więc nie mam czasu aby na wszystko odpowiedzieć.

2. Namawiam do kupna i będę namawiać, bo masz świeże reklamki.

3. Bug to nie jest ściema, kilkanaście osób potwierdziło że wbiły im punkty.

Jak coś Ci nie pasuje, wy@#9laj.

Daje coś od siebie, to jeszcze wam źle.

72514900467015864080.gif

Chcesz prywatne proxy ? Pisz GG: 40367260

http://www.mpcforum.pl/topic/557197-tut-playspanfanup-bug-na-punkty-kilka-tysiecy-pkt-w-pare-minut/

Kliknij Lubię To ! Kliknij Lubię To !Kliknij Lubię To !

Opublikowano

To może mogłbyś napisać gdzie kupujesz te prywatne proxy?? Widze że sporo osób zadaje te pytanie a odpowiedz nie zostala jeszcze udzielona. Na pewno rozwialo to by sporo problemów. Dzis sie postaram kupic z tej strony co podasz proxy i jezeli zadziala to dodam screeny na potwierdzenie i napisze sprostowanie.

Opublikowano

@ up

 

Dokładnie. Ponawiam prośbę o podanie strony do kupna proxy.

 

Co do publicznych proxy, to też działają ale 9/10 reklam nie działa.

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

Opublikowano

działa to jeszcze ?

tak wgl. to jaki program najlepiej wykupić ?

A może HSS'em ?

I like oczywiscie dla autora

Opublikowano

Ja mam ciągle taką wiadomość:

 

"Niestety na dzień dzisiejszy nie ma żadnych dostępnych ofert w Twoim kraju." na każdym IP tak jest USA, Chiny, moje itp.

 

Czy zakup prywatnych proxyów to zmieni? Na jakiej stronce najlepiej zakupić?

Opublikowano

Aha, dziwne bo na playspanie normalnie działa. Czy na 100% kupując prywatne proxy uda mi się uzbierać min 400g1, na jednej proxie poprzez playspan?

Opublikowano

@UP jak kupisz dobre proxy to moze byc nawet i 4000 g1 jeśli będziesz miał szczęście no i trochę wprawy

Opublikowano

Pamiętajcie, że jak macie zbuggowany sponsorpay to prywatne proxy nic nie pomoże. Ktoś w ogóle powie jaki typ proxy najlepiej zakupić ? Socket czy High Anonymous?

2070d6e5f8b5c.png

By Cristiano.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...