Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExpionCraft [40 slotów][1.1][Kilka miast][Frakcje][Non-Premium/Premium][Ogarnieta administracja][Miła Atmosfera]


Hasners

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mamy pewne problemy z wrednym gnojem a ja teraz nie moge siedzieć serw jest ogarnięty administracja tylko mamy przejściowe problemy

 

Przepraszamy za problemy

 

I zapraszam na serwer

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick: Sathid

Wiek:14 lat

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Expion Wydaje się być fajnym serverem i chcę spróbować moich sił na nim

Czy zareklamujesz serwer: Jeśli jest tego warty to z chęcią wspomne o nim w moim lets playu.

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Opublikowano

Nick:

Direns dodaj jeszcze Patot

 

Wiek:

16 lat

 

Dlaczego chcesz u nas zagrać:

Expion Wydaje się być fajnym serverem i chcę spróbować moich sił na nim

 

Czy zareklamujesz serwer:

Możliwe

Opublikowano

Jutro Koniec bety ExpionCrafta po czym będą 3 dni przerwy i znów wrócimy już jako normalny serwer

 

Dodani i sry Sathid źle nick przepisałem

Opublikowano

olor=#008000]Nick: jurgenovsky[/color]

[color=#008000]Wiek: 17[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Poniewaz zauwazylem ze macie misata sredniowieczne co mi sie bardzo podoba[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Ok.

[/color]PS.Zauwazylem ze macie duzo administratorow.Mam nadzieje że sa to ludzie wiedzacy co robia i sa dojrzali aby zarzadzac

Opublikowano

[color=#008000]Nick: Asetoni[/color]

[color=#008000]Wiek: 15[/color]

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam serwera, a ten wydaje się b. ciekawy ;-)[/color]

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Jak będzie fajny napewno dowiedzą się koledzy [/color]

Opublikowano

POWYŻEJ JESZCZE DODANI

Prosimy na razie nie pisać podani Ponieważ jutro koniec Bety serwa i wszystko kasujemy a za 3 dni wracamy

Opublikowano

[color=#008000]Nick: Dzikus

[color=#008000]Wiek: 15

[color=#008000]Dlaczego chcesz u nas zagrać: Szukam serva jakiegoś fajnego a ten wydaje sie spoko

[color=#008000]Czy zareklamujesz serwer: Jak będzie fajny napewno powiem wszystki zanjomym !

Opublikowano

Nick:Ryu

Wiek:16

Dlaczego chcesz u nas zagrać:Nie mam gdzie grać, myślę że to fajny serwer.

Czy zareklamujesz serwer:Być może, jeśli się uda pomogę w reklamie.

Dzięki jak dodasz (sry, też nie doczytałem)

Opublikowano

Nick:

Damian199797

Wiek:

15

Dlaczego chcesz u nas zagrać:

Gdyż mój kolega mi go polecił

Czy zareklamujesz serwer

:

Tak.Sprybyje

Dzięki jak dodasz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...