Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Pobrać Clienta Z Bardzo Dużą Prędkością


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Znam ten program i używam go dość długo na wersji 30 dniowej net chodził mi do 1000kb/s. Ale gdy umowa się skończyła i pobrałem scrackowaną wersje nie odczuwam aż takiej różnicy.

81626301.jpg
Opublikowano

Witam

 

 

Link "1)" nie chce sie pobierac, wyskakuje blad "503" czy cos w tym stylu.

 

Jest mozliwosc ze dzialac bedzie na linku "2)" jak tylko jego pobiore ?

 

Podrawiam ;)

Opublikowano

Witam

 

 

Link "1)" nie chce sie pobierac, wyskakuje blad "503" czy cos w tym stylu.

 

Jest mozliwosc ze dzialac bedzie na linku "2)" jak tylko jego pobiore ?

 

Podrawiam ;)

 

Może być sam IDM .

 

Jak FlashGota nie możesz pobrać z tej strony wpisz w google "FlashGot" i pobierz z innego źródła :)

Opublikowano

Wielki, Bóg zapłać ;), naprawdę ten program mi pomógł, bez niego mi pobiera około 50 kb/s a z nim 700 + przy necie 6 mb.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie

Powiem wam ze ściągałem plik bez FlashGot'a i wachał on się miedzy 300-350kb/s a po zainstalowaniu FlashGot'a teraz mi ściąga z predością stałą 3-3,5mb/s

Tak ze polecam wszystkim pobieranie właśnie przez ten program :)

Opublikowano

 

1)Instalujemy FlashGot

:

 

https://addons.mozilla.org/firefox/downloads/latest/220/addon-220-latest.xpi?src=search

KLIK

 

 

Po chwili pokazuje nam się okienko z instalacją (lub górny prawy róg okienko "zezwól", instalujemy.

Po zainstalowaniu ponownie uruchamiamy przeglądarkę

 

Jak to pograłem to tylko ikonka mi się wyświetliła jak ma to otworzyć:/...

Opublikowano

Co wy za głupoty gadacie?!

Wielki, Bóg zapłać ;), naprawdę ten program mi pomógł, bez niego mi pobiera około 50 kb/s a z nim 700 + przy necie 6 mb.

 

Pozdrawiam.

 

Nie wiem czegoś ty się najarał, ale zapewniam cię że testowałem osobiście różne programy do pobierania.

IDM, FlasGot itp itp ale w porównaniu z przeglądarką chrome różnica jest nie wykrywalna. TEN SAM CZAS POBIERANIA, mierzone stoperem ;p

Opublikowano

No pro z 650kb/s na 670kb/s no jak bym ściągał coś co ma 10gb może by trochę szybciej było.

Opublikowano

Na chrome też dziala.. Wchodzisz do ściąganie --> opcje --> przechwyć ściąganie z poniższych przeglądarek..

 

I zaznaczasz chrome..

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Mam go od jakiegos czasu moja predkosc to 1mb/s a idzie 2 a nawet 3mb/s

MOJ NICK NA PL:GoToKlop\

 

A NA PRIVACH:WojBD

eminembestsygna.png

Opublikowano

Przyspiesza zamiast pobierania 2mb/s mam 3.5mb/s

 

Czasami jednak dramatycznie spada na jakąś minutkę do 100 kb/s, potem jednak znów wraca do pierwotnej prędkości :]

 

Leci Like :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...