Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam Kogoś Kto Mi Rozpakuje/Zapakuje/Edytuje Pliki


EvolutioN_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powod: Witam mam problem ze zmianą pongu w kliencie , po zmienie pongu klient się nie włącza . Szukam rad , pomocy

Inne: Potrzebuje klienta z takim pongiem : I4cIHAAgaJXv8hc8

Pozdrawiam , dzękuje.

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szukam kogos kto mi zapakuje pliki pack root pod moje ip (5.9.72.123),albo najlepiej wrzuci calego klienta ze spolszczeniem pod serwy 2010 roku

Powod: Mam zrobiony serwer by Badar ale proboje wszystkimi sposobami polaczyc sie z serwerem i mi sie nie udaje.Pewnie za malo sie na tym znam.Dlatego prosze o klienta prosto pod moj serwer lub pliki do wklejenia

Opublikowano

Witam potrzebowal bym spakowane pliki root pod moj serwer IP 5.70.28.199 hamachi client z 2008r Nazwa serwera X-Metin. Poleca +++++++++++

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo proszę o sprawne rozpakowanie plików:

-metin2_patch_eu3.eix/epk

-metin2_patch_eu4.eix/epk

O to link do paczki z powyższymi plikami:

http://speedy.sh/nN34r/Pliki-do-wypakowania.7z

Skanu brak ze względu na to iż pliki mają większy rozmiar niż 30 mb.

Powód:

Proszę o rozpakowanie wyżej wymienionych plików ponieważ żadne z znanych mi pakerów nie potrafi ich wypakować bez uszkodzenia ich zawartości.

Dla osoby która wypakuje te pliki limit like'ów przez tydzień i 5 do profilu.

Opublikowano

czy może ktoś rozpakować mi OutdoorA1

 

Ponieważ packer nie chce go wypakowac

z góry dziękuję.

 

SpeedyShare

 

http://speedy.sh/2XzUa/OutdoorA1.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/c6a7eebeeab4e514f8d5123c110e0844f64cdae954f41f2fc8c3bff4089702fd/analysis/1335738881/

 

 

Witam potrzebowal bym spakowane pliki root pod moj serwer IP 5.70.28.199 hamachi client z 2008r Nazwa serwera X-Metin. Poleca +++++++++++

 

SpeedyShare :

 

http://speedy.sh/HgT4V/root.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/558b900c62ace32f5a722c0e6995ff82840713ae98f80010278f243d4af83ec8/analysis/1335739805/

 

 

Szukam kogos kto mi zapakuje pliki root pod moje ip (5.9.72.123) hamachi klient 2010 metin nagroda beda moje slodzkie piersi ;D

 

SpeedyShare :

 

http://speedy.sh/p5DTc/root.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/c490e2bfee5dffd94376a49799d8191cef7aa22953fe3df8671759eb6a89fe2f/analysis/1335739398/

Zakaz handlu na forum.

Opublikowano

Szukam kogoś kto mi zapakuje pliki.

 

Powod: mi wyskakuje blad przy pakowaniu

Hosting: speedyshare.com lub hotfile

Inne: jest to plik item_proto rozpakowany .. potrzebuje go tylko zapakowac:) jezeli ktos by podołał temu zadaniu prosilbym o kontakt na pw najlepiej

 

download pliku

 

http://speedy.sh/JX84Y/Item-proto-dump.xml

świat jest mój więc niech daje mi to, czego chce


1758318.jpeg

Opublikowano

Szukam kogoś kto mi edytuje całego clienta pisać gg:25654142

 

 

Download: http://speedy.sh/Saq...ot-i-locale.rar

 

IP: 87.205.240.99

 

Nazwa: Vena

 

Serwer jest postawiony na plikach kaszanka.pl serverfiles 2010

 

Scan: https://www.virustot...sis/1336260541/

 

Locale_PL.eix i .epk : http://speedy.sh/xQtZF/pack.rar

 

SpeedyShare :

 

 

 

 

http://speedy.sh/aJ52R/root-i-locale.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/b1c430f8c927023638841c601a5dd53085089afea308971211d271372ee78e7f/analysis/1336262663/

Zakaz handlu na forum.

Opublikowano

Szukam kogoś kto mi rozpakuje/zapakuje pliki.

 

Powod: ciężko zakodowane pliki

Hosting: obojętnie

Inne: Proszę

 

http://speedy.sh/KEzbw/locale-pl.epk
https://www.virustotal.com/file/9abefa8905fb61dcbf4e8f4dee3570980a488cac869060dca22dd4a4062f76bb/analysis/1336427674/
http://speedy.sh/tmJwv/locale-pl.eix
https://www.virustotal.com/file/dbd2bcfe066d85200451292156e5acde4b81e355b80832b639ba96024cf34484/analysis/1336427483/
Opublikowano

Hosting: http://www41.zippysh...30691/file.html

Powod: Robię serwer na plikach 2010 i nie umiem zapakować . Proszę o zmianę na ip z mojego hamachi : 5.56.72.18 Pong:by1takiniesmialy

Inne: Skan nie potrzebny ponieważ pliki są z clienta GladoR

 

SpeedyShare :

 

http://speedy.sh/a2CrR/roota.rar

 

VirusTotal :

 

https://www.virustotal.com/file/ec6e7b435d6dabe6c59b8953086440cb93119639ddffeca43a22539910f5851d/analysis/1336669678/

Zakaz handlu na forum.

Pasjonat
Opublikowano

Szukam kogoś kto rozpakuje mi root

 

Opis: Szukam kogoś kto rozpakuje mi root, i najlepiej na pw powie mi jak to zabezpieczenie rozpakować. Bo zabezpieczyłem tym cały client a teraz nie mogę go edytować. na dowód że to mój root w środku jest plik rozpakowanie.txt. nie chce rozpakować czyjegoś clienta tylko swojego więc proszę o pomoc.

Plik root

//Brak skanu

Opublikowano

Szukam kogoś kto mi rozpakuje pliki.(locale_pl)

 

 

Powod: Potrzebuje id zmianek bonów serwera

Hosting: Obojętnie

 

Inne: Link do locale:

x

 

//Brak skanu

Opublikowano

Szukam kogoś kto spakuje mi item_proto ( item_proto_dump.xlm)

 

Powód: Dodaje zbroje szmaragdowe do item_proto itp. wklejam zapytania i błąd :

 

 

 

Excetion occured!

 

An unhandled exception was thrown.

 

Exception Details follow:

 

 

item_proto XML file (item_proto_dump.xml) is malformed.

 

(HINT: No root element tag found. Maybe you misspelled the name.)

 

 

 

The application will exit now

 

Hostnig : Obojętnie

Inne: Link do tego wszystkiego xx

 

//Brak skanu!

b_350_20_FF0000_OOOOFF_FFFFFF_OOOOFF.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...