Skocz do zawartości

OverSUCK

MPC Winner
  • Postów

    1 525
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

6 300 wyświetleń profilu
  1. Słaby sposób tak zwane waste of time tym bardziej że te pudełka będą schodzić jak krew z nosa. Podał byś lepiej jakieś ciekawe pakiety
  2. OverSUCK

    Nominacje!

    Gratulacje! Wynik meczu będzie to 2:0 dla polaków
  3. Siema można jakoś zainstalować starszą wersje clienta coś typu 5.0.8 ??? bo jej właśnie potrzebuje
  4. 3:0 dla drużyny SHR
  5. Unreal Tournament 3 na sterydach ?
  6. OverSUCK

    Diax

    umarł
  7. OverSUCK

    WoW GRA ?

    Siema Ogólnie chciałem się spytać coś o tej grze jestem zielony jak coś tak więc : 1.Czy ta gra jest darmowa ??? 2.Opłaca się w nią grać ??? 3.Max lvl w ile się wbije ??? 4.Trudna do ogarnięcia ??? 5.Dużo polaków / jest język polski do wyboru ??? 6.Najlepsza klasa ??? 7.Global czy może priv ??? 8.Jakieś bossy no nie wiem coś co odróżnia ją od innych gier tego typu ??? To tyle
  8. pierdolicie a i tak gówno zrobicie te osoby które piszą takie komentarze przy filmikach osób nie pełnosprawnych są nie normalni ale zazwyczaj jest to dziecko do 12 roku życia która myśli że jak takie coś napisze to jest fajny ;/ nie wiedząc co to jest prawdziwe życie i jakie zmagania nam stawia ale wtedy mówi się mam to w dupie i idzie się dalej robić to co się lubi ja bym się raczej nie zastanawiał co to są za osoby te które piszą te "wulgarne" komentarze tylko jak rozwiązać ten problem DO PIACHU
  9. OverSUCK

    DEGRADUJO

    DEGRADUJOOOOOOOOOOOO
  10. Spoko ale krótkie :P
  11. Spoko czekam na next część
  12. lol to jak tibia tylko z lepszą grafiką
  13. OverSUCK

    MPC w pigułce - part one.

    :PP
  14. OverSUCK

    Nokamei Jishizi :) cz. 3

    what the FUCKK to się coraz bardziej dziwne wydaje czekam na next część jak będzie xde
  15. OverSUCK

    Nokamei Jishizi :) cz. 2

    hahaah co to ma być xde traci sens ta historia trochę :PP
×
×
  • Dodaj nową pozycję...