Siema
Ogólnie chciałem się spytać coś o tej grze jestem zielony jak coś tak więc :
1.Czy ta gra jest darmowa ???
2.Opłaca się w nią grać ??? 3.Max lvl w ile się wbije ???
4.Trudna do ogarnięcia ???
5.Dużo polaków / jest język polski do wyboru ???
6.Najlepsza klasa ???
7.Global czy może priv ???
8.Jakieś bossy no nie wiem coś co odróżnia ją od innych gier tego typu ???
To tyle