Skocz do zawartości

PatjxPL

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia PatjxPL

  1. Prosze wpisać mój serwer
  2. Serw OFF! Pracuje nad rożnymi systemami. Sieć niedługo zostanie wyczyszczona ponieważ zauważyłem tam wielu graczy którzy nawet nie mają konta na MPC. Proszę być cierpliwym.
  3. Wiec tak, wszystko okej, serw stoi i nie ma lagów (niektórzy mają ale to mniejszość). Narazie wgrywam różne mody. Hey0 już jest. Szukam moda na rejestracje i logowanie. Reszte mam z forum HModa. @UP2 Mam wew ip, ale mam router, idzie jakoś na zew zmienić ? Jak tak to daj znać. P.S Spotkamy sie na twoim serwie.
  4. Sorry że tak chaotycznie, ale wszystko szybko żeby przetestować.
  5. Witam. Dzisiaj założyłem mój pierwszy w życiu serwer. Dzisiaj robie beta testy żeby sprawdzić jak mój komp sobie poradzi z wielką ilością graczy. Wszedłem sam na serwer, grałem jak w singlu, zero lagów, więc potrzebuje Was drodzy gracze. Jeśli wszystko pójdzie dobrze ustale ile będzie slotów, a kiedyś wykupie dedyka. Narazie serwer jest bez modów, ale w przyszłości zainstaluje kilka. Narazie serwer to coś między FreeBuild a Survival. Z dnia na dzień zyskuje wiedze i nawet się nie obejrzycie a serwer będzie pierwszym serwerem RP który podbije serca każdego gracza minecrafta. Info: Hamachi: Sieć: Miasto_Zycia.pl (narazie jedna) Hasło: love IP: 5.82.112.63 Sloty: 20 Rekrutacje na adminów przeprowadze później, najpierw zbieram graczy. No to serdecznie zapraszam i życze miłej gry.
  6. PatjxPL

    61 Wojownik Phobos(Wycena)

    Jeśli byś był chętny, to moge ci sprzedać gre pro evolution soccer 2010. CDkey sam, bo płyta sie złamała. Gra jest warta 70, równowartośc twojego konta. Jako dowód moge zrobić zdjęcie książeczki wraz z karteczką z moim nickiem. Wrazie czego pisz PW. Przepraszam że tu składam oferte, ale nikt nie jest chętny, a cdkeya nie potrzebuje.
  7. Także sie zgłaszam na gm-a.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...