Witam. Dzisiaj założyłem mój pierwszy w życiu serwer. Dzisiaj robie beta testy żeby sprawdzić jak mój komp sobie poradzi z wielką ilością graczy. Wszedłem sam na serwer, grałem jak w singlu, zero lagów, więc potrzebuje Was drodzy gracze. Jeśli wszystko pójdzie dobrze ustale ile będzie slotów, a kiedyś wykupie dedyka. Narazie serwer jest bez modów, ale w przyszłości zainstaluje kilka. Narazie serwer to coś między FreeBuild a Survival. Z dnia na dzień zyskuje wiedze i nawet się nie obejrzycie a serwer będzie pierwszym serwerem RP który podbije serca każdego gracza minecrafta. Info:
Hamachi:
Sieć: Miasto_Zycia.pl (narazie jedna)
Hasło: love
IP: 5.82.112.63
Sloty: 20
Rekrutacje na adminów przeprowadze później, najpierw zbieram graczy. No to serdecznie zapraszam i życze miłej gry.