Siema Mam Jeszcze 2 pytania jutro sie zajmę serwerem Paczam Paczam I Szukam
1: Gdzie znajde Clienta widzieć wszystkie itemy,moby.mapy,KOSTIUMY OLIMPIJSKIEitd.(link) ?
2:Są to takie same pliki jak By_Taki_Niesmialy ze nie musze nic zamieniac jak w RyKoxv2/??