Skocz do zawartości

BaleronRKO

ProUser
  • Postów

    693
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O BaleronRKO

  • Urodziny 30.06.2000

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia BaleronRKO

  1. Proszę O Link Do Clienta Dam +_+
  2. W Pomniejszeniu
  3. Siema Mam Jeszcze 2 pytania jutro sie zajmę serwerem Paczam Paczam I Szukam 1: Gdzie znajde Clienta widzieć wszystkie itemy,moby.mapy,KOSTIUMY OLIMPIJSKIEitd.(link) ? 2:Są to takie same pliki jak By_Taki_Niesmialy ze nie musze nic zamieniac jak w RyKoxv2/??
  4. Siema Pierwszy raz robię swój Prywatny serwer Metin2 i wybrałem Pliki Terenzo MaM Pyatnie skąd wziąsć Id Broni Zbroji itd??? Najlepiej z nazwami bo całkowicie nic nie kumam
  5. A Ja bym chciał serwer taki jak CastleMt2(Hamachi) ale kilka zmian -Skile P odrazu -Max Lvl odrazu -Bez Ulepek -Duży system ulepszania (zbroji broni tarz i bizu [eq]) -Bony nie max hp 10/20k tylko np 200k i takie pro Jak na HammerM2(Zagraniczny) -Dużo nowych eventów. -I żeby nie było nudno to misje na zabijanie graczy . 100->200->300->500->800->1500->3000 mniej więcej -Brak bugów -Rowne postacie a nie jedna wali wiecej od drugiej -Brak IS /eq navi na sell -Hamachi/Dedyk/No-Hamachi-- to nie ważne -I żeby postał tak z min 1 miech. -Ts3 -I jeszcze ostatnie nowy wygląd Zbroji Broni może być ostatnich - Pozdrawiam Baleron Wesołych Swiąt. -Fajnie by było gdyby np było widać na postaci tak jak zbroje np taki gostek w hełmie naszyjniku to by był metin3 I Np Dzikie Psy to był by Dziki lablador taka Tekstura :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...