Skocz do zawartości

SoulThief

ProUser
  • Postów

    528
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Bytom

Ostatnie wizyty

1 342 wyświetleń profilu

Osiągnięcia SoulThief

  1. Jakoś nie widze różnicy szczerze ; P
  2. Dobra nuta, jednyna co mi sie podoba od DG :>
  3. SoulThief

    [Dyskusja] Firma

    Tylko stare piosenki od nich są fajne ;]
  4. swoją drogą jak robicie takie duże te obrazki??
  5. Nikt ci tu nie poda linkow mpc nie popiera piractwa.
  6. Chyba ile sobie chcesz tu nie ma chyba ograniczeń ;p
  7. Dlaczego karalne , ty tylko testujesz...
  8. Nie ma takiego ograniczenia .Próbowałem zainstalować to i jakoś nie działało .
  9. Witam znooowu ;d przedstawię jak założyć własny darmowy serwer na 2 godzinki. Może nie którym się przyda. Jest tam opcja jeszcze na Minecrafta i Team Fortess , ale postanowiłem że na cs-a jest najwygodniejsza opcja, to też postanowiłem tutaj ten poradnik napisać. Ok zaczynamyy.. 1.Wchodzimy na www.fiberhost.pl Szukamy opcji Rejestruj. Rejestrujemy się, potwierdzamy link co przyszedł na podany e-mail, i logujemy się 2.Klikamy zamów serwer Wyświetla nam się formularz na kupno serwera Tak więc wybieramy grę , pakiet , i ilość slotów teraz w ilość miesięcy musimy wybrać Test na 2 godziny 3.Klikamy Przejdź dalej potwierdzamy i brawo mamy swój serwer teraz wystarczy zainstalować i włączyć.. ( Wszystko to robimy w panelu administracyjnym) Ciekawostki: -Serwer można zakładać tyle razy ile się chce. -Nie można jednocześnie otwierać kilka serwerów -Nie wiem czy w tworzeniu serwera do minecrafta da się zainstalować Bukkita -Nie wiem jak zrobić by w serwerze do counter strike grali jednocześnie gracze Non-steam i steam , jeżeli ktoś wie niech się podzieli tym newsem , bo sam próbowałem już... Jeśli się podoba daj lajka ; P
  10. To bd chinski cod ;d
  11. Dodałem kolory ... ;d
  12. Już jakiś czas temu Activision obiecywało, że powstanie specjalna wersja Call of Duty stworzona z myślą o rynku azjatyckim. Dzisiaj nareszcie oficjalnie zapowiedziano grę, która znana będzie jako Call of Duty Online. Partnerem dla Activision będzie w tym projekcie firma Tencent, gigant chińskiego rynku , który poza serwisami społecznościowymi buduje również pozycję w sektorze gier - ma m.in. zarządzać powstającą w Cryteku produkcją Warface, a niedawno kupił udziały w Epic Games. Call of Duty Online będzie darmowe, a zarabiać ma na mikrotransakcjach, zaś tryby rozgrywki oparte będą na wariantach zabawy z poprzednich odsłon cyklu. Na razie gra ukaże się wyłącznie w Chinach (w bliżej nieokreślonym terminie), potem będzie testowana na innych rynkach azjatyckich, niewykluczone, że prędzej czy później trafi też na Zachód. a tu trailer http://www.youtube.com/watch?v=M1h9J4b2VR0&feature=player_embedded Co o tym sądzicie ? Wypowiadajcie sie śmiało (materiały czerpałem z) www.cdaction.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...