Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam znooowu ;d przedstawię jak założyć własny darmowy serwer na 2 godzinki. Może nie którym się przyda.

Jest tam opcja jeszcze na Minecrafta i Team Fortess , ale postanowiłem że na cs-a jest najwygodniejsza opcja, to też postanowiłem tutaj ten poradnik napisać. :D

 

Ok zaczynamyy..

 

1.Wchodzimy na

To jest ukryta treść, proszę

Szukamy opcji Rejestruj.

74756750311023018238_thumb.jpg

Rejestrujemy się, potwierdzamy link co przyszedł na podany e-mail, i logujemy się

 

2.Klikamy zamów serwer

37340477440739828074_thumb.jpg

Wyświetla nam się formularz na kupno serwera

93676800868940733791_thumb.jpg

Tak więc wybieramy grę , pakiet , i ilość slotów teraz w ilość miesięcy musimy wybrać Test na 2 godziny

43290622397491052000_thumb.jpg

3.Klikamy Przejdź dalej potwierdzamy i brawo mamy swój serwer :) teraz wystarczy zainstalować i włączyć.. ( Wszystko to robimy w panelu administracyjnym)

24219053266165065917_thumb.jpg

 

Ciekawostki:

-Serwer można zakładać tyle razy ile się chce.

-Nie można jednocześnie otwierać kilka serwerów

-Nie wiem czy w tworzeniu serwera do minecrafta da się zainstalować Bukkita

-Nie wiem jak zrobić by w serwerze do counter strike grali jednocześnie gracze Non-steam i steam , jeżeli ktoś wie niech się podzieli tym newsem , bo sam próbowałem już...

Jeśli się podoba daj lajka ; P

Edytowane przez SoulThief

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Opublikowano

Aby mogli grać gracze Steam i Nonsteam trzeba zainstalować protokoły ( 47+48 ) przez ftp serwera.

Takie pytanie, czy jest jakieś ograniczenie tnz. 1 serwer na 1dzień ?

Opublikowano

Aby mogli grać gracze Steam i Nonsteam trzeba zainstalować protokoły ( 47+48 ) przez ftp serwera.

Takie pytanie, czy jest jakieś ograniczenie tnz. 1 serwer na 1dzień ?

Nie ma takiego ograniczenia .

Próbowałem zainstalować to i jakoś nie działało .

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie polecam tego robić można mieć przez to problemy np w regulaminie może być nie widoczny wpis że robienie takiego czegoś jest karalne ;)

To tyle.

 

Pozdrawiam

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Nie polecam tego robić można mieć przez to problemy np w regulaminie może być nie widoczny wpis że robienie takiego czegoś jest karalne ;)

To tyle.

 

Pozdrawiam

 

Chyba można, potem dajesz tylko reset ftp do podstawowych danych i wszystko jest jak na początku.

a_ap_rocky_signature_by_durty530-d5r6scd.jpg

Po za forum nie pomagam! Pomogłem? Daj

LIKE!

Opublikowano

Nie polecam tego robić można mieć przez to problemy np w regulaminie może być nie widoczny wpis że robienie takiego czegoś jest karalne ;)

To tyle.

 

Pozdrawiam

Dlaczego karalne , ty tylko testujesz...

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Opublikowano

tzn akurat w tej usłudze możliwe że nie ale może być karalne ;] ale ile mozesz testowac? ;]

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

tzn akurat w tej usłudze możliwe że nie ale może być karalne ;] ale ile mozesz testowac? ;]

Chyba ile sobie chcesz :D tu nie ma chyba ograniczeń ;p

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Opublikowano

tzn akurat w tej usłudze możliwe że nie ale może być karalne ;] ale ile mozesz testowac? ;]

 

Chyba by umieli zrobić ograniczenie ? ...

 

@TOP

 

Żeby był serwer S/NS wystarczy zainstalować dproto.

Kocham mame

Opublikowano

Chyba by umieli zrobić ograniczenie ? ...

 

@TOP

 

Żeby był serwer S/NS wystarczy zainstalować dproto.

Dobrze że mi powiedziałeś !

xnu6ww.png

76561198039800791.pngAddFriend.png

Opublikowano

Dupa.

Jeden serwer tej gry w tej samej lokalizacji są blokowane na 30 dni.

Serwery testowe proponują np. jeszcze firmy: gamesol.pl, oraz kilka innych, które używają używają panelu revogames.

:makka: DajGrzdyla - s.56 Diumar  <3  <3

 

 

808911489533930136490.jpeg

Opublikowano

gamesol.pl,fpsmax.pl,hostvision,pl,pukawka.pl,tserwery.pl

Tam możesz sobie wziąć serwer testowy.

A co do tego, aby mogli grać gracze steam i non steam, to zainstaluj dporto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...