Skocz do zawartości

michalbtm

Members
  • Postów

    343
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O michalbtm

  • Urodziny 06.06.1990

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Polska

Osiągnięcia michalbtm

  1. dziala wam bez problemu ? ale uzywam komendy na szyki start ze statku i na zmiane pozuiomu dungeona ze odrazu do bossa nie mowie ze chodzi o czas ale np jak zabije bosa to takei spowolnienei a jak mam wlaczonego to nawet bez uzywania zadnych komand na pominiecie lvl itp to czas nei spowalnia i nic z niego nie wypada
  2. ja jak koncze misje i zabije bosa to normalnei upada ;x a misja dalej trwa , sprawdzalem bez god i ohk
  3. 0 ja przeszedlem tylko kampanie aom ale titans bez kodow bo w normalnej wywala mi errory
  4. wiec jaki jest najsilniejszy tytan i jakim bogiem sie oplaca najbardziej grac lub jakis trick , cheat tylko nei chodzi mi o kody bo inna osoba widzi ze ich uzywam a mi chodzi o to zebye nie wiedzial + najlepsza strategia w razie czego prosze o przeniesienie < pisane na szybko dzieki z góry
  5. po prostu gdy odpalam z ikonki nic sie nei dzieje btw win 7 x 64
  6. http://www.ceneo.pl/8442417 < moj komupter + 3 gb ramu / poprawnie zainstalowalem , gdy chce odpalic to po prostu sie nie wlacza jak dobrze pamietam to przy instalacji komp bełkotał cośo błędach chyba do karty graficznej moze mi ktos powiedziec jak je zaktualizowac lub dac linka do obecnych ? ati radeo hd 5450
  7. odświeżam btw mi też :F
  8. temat do zamkneicia wiem jak postepowac
  9. do zamkneicia dzieki
  10. jak bym nei sprawdzi zadncyh modow to bym nie napisal po prostu kazdy jaki uzylem to mnei wywalalo i duel begin corrupted czy jakos tak dzieki za linki a mam jeszczep pytanie i zeby neui bylo Brak wyników dla 'bypass'. Brak wyników dla 'by pass'. i jak sa tep liki mele to tylko podmieniam czy bez injectora sien ie obejdzie ? btw jaki injector pod windows 7 home premium x 64
  11. 2 X up sprawdzalem pobralem z 3 ale raczej nie wazne bo pisze ze : begin corrupted ( czy jakos tak ) wiecie o co chodzi chyab ze komus ktorys dziala to prosze o linka + instrukcja i1 x up thx czekam
  12. masz mozel inka i nadal on dziala ?
  13. witam wczoraj na nowo zaczelem ghrac w ca eu i uzywam gordona 1.5.5 i takie pytanie jest dzialajacy super knife ? lub cos zebym mogl sie pozbyc tych zombie ( uzywam telekill ) ale na dluzsza mete to nei wystarcza . dziekuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...