Nie pamiętasz hasła?
Lub zaloguj się za pomocą jednego ze swoich kont
1
Potrzebuje grafika , place : ))
Marchwj
@happi
Dyrektor siur
@happi.
xddddddddd
Cześć , jest tu jakiś dobry grafik ;d ?
DrzazgAA
płace złotem
Ma ktoś photoshopa i by pomógł mi ? ;d
Kevcio™
to wytnij to co ma zostać
Drenek
To daj mi zdjecie
Dzieki wielkie Keesh ! ;d
Zna ktoś się dobrze na programowaniu ? Mam dobry interes
Koniuh'owo
czego programowaniu
Oski0202
Umiem zaprogramowac pralke, wiec?
Nie no nie umiem