Skocz do zawartości

.Belius

Members
  • Postów

    44
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O .Belius

  • Urodziny 26 Czerwca

Metody kontaktu

  • GG
    39048758

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Suwałki

Osiągnięcia .Belius

  1. .Belius

    [Pytanie] Mody

    Hmm... Chodzi Ci o mody graficzne ? Jeżeli tak to działają :>
  2. .Belius

    [Szukam] hacka

    Hmm... po co Ci ? Przecież jak strzelisz to crash ...
  3. .Belius

    [Pytanie] PC

    Hmm... może rozwiń temat, ponieważ z tego co napisałeś nie mogę nic zrozumieć, doszczętnie, proszę żebyś rozpisał temat wtedy Ci pomogę.
  4. .Belius

    [TuT]Co to promo code itp.

    Witam ! Teraz wam opowiem: - Co, to jest promo code. ? - Jak go pozyskać ? - Gdzie powinien się znajdować ? - Gdzie go wpisać ? Co, to jest Promo Code ? Promo Code - Bonusowy Kod Jak pozyskać kod ? Promo Code możemy zakupić na różnych serwisach promujących grę WarRock najbardziej znanym serwisem wśród użytkowników jest strona zakupowa allegro. W opcji "Szukaj" wpisujemy naszą grę, czyli WarRock w tej kategorii znajdziemy interesujące nas rzeczy tego typu jak: konta, G1, premium oraz Promo Cody. Zakup jest banalnie prosty wystarczy wypełnić formularz danymi sprzedającego oraz dołączyć ustaloną przez sprzedającego kwotę. Najbardziej opłacalnym sposobem jest kupienie od automatu, gdyż to wielokrotnie skróci czas na oczekiwanie Promo Coda. Gdzie powinien się znajdować kod ? Promo Cod powinien znajdować się w twojej skrzynce odbiorczej. Dlaczego ? Ponieważ przy zakupie podajesz mu swojego e-maila. Gdzie wpisać otrzymany Kod ? 1. Wchodzimy na stronę: http://www.gamersfirst.com/warrock/ 2. Logujemy się. 3. Klikamy "REEDEM CODE". 4. Wybieramy trzecią opcję, czyli "Code xxxxxxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxxxxxxxxx" 5. W STEP 1: wybieramy "WarRock". 6. W Code: wpisujemy otrzymany kod z e-maila. 7. Wchodzimy do gry i wybieramy broń z promo coda. 8. Cieszymy się grą z nową bronią.
  5. @UP 1.Wszystko jest w IS. 2.Chyvba, WarRock Gewinnspiel
  6. Tak owszem trzeba zmienić na Filipińskie ...
  7. .Belius

    [PROBLEM]Ping

    Może masz zbyt wolny internet ? Dlaczego tak sądzę ? Ponieważ jak najpierw padasz a potem przeciwnik to wiarygodny lag, bo transfer internetu nie może obczaić wszystkich plików do niego wysyłanych i przez to taki lag ... A czemu taki ping się dzieje ? Hmm... możliwe, że masz jakieś zawirusowane śmieci spowalniające internet / komputer. Jakie programy polecam do przeczyszczenia ? Zapewne CCleaner oraz Odkurzacz.
  8. Mod całkiem ciekawy jednakże lubię bardziej kolorystyczne kolorki...
  9. .Belius

    [Q]Korean klan

    Masz tu tut'a. http://www.mpcforum.pl/topic/479255-tutjak-dojsc-i-odejsc-z-klanu-warrock-korean/
  10. Dołączanie: 1.Wchodzimy na stronę klanu do którego chcemy dołączyć i naciskamy miejsce zaznaczone kółkiem. 2.Otwieramy stronę logowania gdzie logujemy się tak jak do gry. 3.Ponownie otwieramy stronę klanu (powinno być widoczne ze się zalogowaliśmy jak poniżej) i naciskamy znów w miejscu zaznaczonym kółkiem. 4.Teraz powinno pojawić się okno z naszym nickiem tu wpisujemy coś w zaznaczonym miejscu (tu napisałem zzzz) i naciskamy zaznaczony przycisk. 5.I teraz powinniśmy być w klanie ... Wypisanie: 1.Oczywiście trzeba się zalogować tak jak przy dołączaniu... Jak już się zalogujemy naciskamy w miejscu zaznaczonym kołkiem. 2.Pojawi się okno z naszymi danymi i tu naciskamy zaznaczony przycisk. 3.I pozostaje nam potwierdzenie "ok". 4.I już możemy szukać nowego klanu.
  11. .Belius

    [Szukam]

    Poszukaj w spisie. http://www.mpcforum.pl/topic/448305-spis-cheatowbotowmodow-do-warrocka/
  12. @UP Mi wystarczyło Net Framework 4.0, Visual Studio 2010 oraz przeczyszczenie komputera CCleaner i Odkurzaczem ...
  13. .Belius

    Winchester a slot

    Powinieneś dostać lecz nie wiadomo z jakich przyczyn nie dostałeś.
  14. .Belius

    No menu

    Coś ty dodał ? To nie cheat tylko sam kod do hacka nie skomplikowałeś go nawet i dlatego nie wyszedł a ty dodajesz takie coś najpierw obczaj wszystko a potem dodawaj.
  15. .Belius

    (HACK) NO MENU

    Reklamę piszemy w generatorze mpc: http://mpcgeneratorwr.cba.pl/ Brak skanu. Co ty dodałeś to sam kod do cheata nie skomplikowałeś go .... PS. @@Linki dajemy w code.@@
×
×
  • Dodaj nową pozycję...