Siema
Kupilem ze znajomymi battlechesty i gramy sobie w Wowa oni juz znaja sie bardziej ale ja jestem zielony, teraz mam spory dylemat bo nie wiem czy po prostu leciec z lvlem na instancjach czy robic jakies profesje.
Probuje wszystkiego, nawet nie wiem czym grac, probuje monka ale nie wiem czy isc WW czy brew, gram tez shaman cementem.
Jak najlepiej zaczac z gra, co z tych klas bedzie najlepsze?