Skocz do zawartości

Kneron

Members
  • Postów

    158
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Kneron

  1. Serdecznie zapraszamy na nowo otwarty serwer SV Miła i ogarnięta administracija Mili gracze Fajny HeadAdmin ip: s2.mineserv.eu:7784 serwer narazie 10 slotowy WL:OFF TYP: SV SPAWN POTWORÓW: ON SPAWN ZWIERZĄT: ON PVP: ON POZA MIASTEM Admini na serwerze: HeadAdmin: Kneron Admini: Qcay, WeberPL UWAGA ! Na serwerze jest nabór na adminów
  2. Dzieki Spadacie mi z nieba Nie ma takiego pluginu na bukkicie essensial złą nazwe mi podałeś
  3. Tak jak w temacie Czy da się zmienić monster spawner na multyplayer ... ? Próbowałem spawner GUI (czy jakos tak) ale na multi nie działa... chociaż jestem adminem
  4. Mi to działa.. tzn ja i moi koledzy gramy na tym i skiny swoje wzajemnie widzimy... Tylko czasami wyskakuje błąd uptade proxy...
  5. Kneron

    Chcieć a nie móc...

    Dzięki wszyscy dostają +/- za pomoc
  6. Kneron

    Chcieć a nie móc...

    No właśnie się tak zastanawiam nad craftserve i z tego co naraźe zauważyłem mają najlepszą ofertę Aha i jeszcze 1 pytanko ;p Jak jest z postawieniem serwera tzn. czy muszę jakąś konsole od nich włączyći serwer topiero wtedy jest uruchomiony ? jak to się odbywa bo ja jestem kompletnie w tym nie zabardzo
  7. Kneron

    Chcieć a nie móc...

    Cześć Mam o to takie pytanko ;p Z kolegami postanowiliśmy zrobić sobie własny serwer dedykowany max 10 slotów tak tylko dla nas do pogrania Chcielibyśmy mieć takie pluginy jak worldedit, plugin do rejetstraci (nie pamiętam nazwy) i automatyczny zapis świata. I o to moje pytanie ;p Jaki hosting będzie najlepszy i najtańszy ? Serwer ma być dedykowany tak żeby każdy mógł sobie weść i pograć ;D
  8. Używam moda CJB modpack's jak sama nazwa wskazuje sa to paczka modów ;p I mam taki problem na serwerze multyplayer tzn. w aktualizacji 1.8 przy bedrocu jest cemno jak w d**** mużyna a ja chcem x ray używac jest może jakiś mod którym można to zniknąć ? 1 rzecz jaką udało mi się znaleść to małe grzebanko w opjach w minecraft lecz to dużo nie pomoga
  9. RockAlone2k namówił mnie by zagrać w WoW postanowiłem zagrać na serwerze multyplayer a dokładnie na serwerze Sunwell ponieważ nie zamieżam zapłacić za instalke 100 zł i potem jeszce 50 zł co miesiąc za granie w WoW Do grania na tym serwerze jest potrzebny patch 3.3.5a ale gdy pobrałem i włączyłem WoW on mi coś pobrał (chyba patche) i mam wersie 4.2.2 da się jakoś zunpatchować go ? Czy to ja coś źle zrobiłem ? Proszę o szybką pomoc
  10. Kneron

    Problem

    Heh dzięki zapamiętam ;p
  11. Kneron

    Problem

    Ostatnio przez przypadek na mpc trafiłem na moda Jest to x ray na minimapie ;D tylko nie pamiętam ani nazwy tego moda ani nie mogę znaleść linku do niego na mpc może mi ktoś pomuc go poszukać ? Może mi ktoś pomuc ? ;D Oczywiście poleca +/- zależnie kto co woli
  12. Ta siec jest już pelna ;D
  13. Po co WL na serwerze survival ? ;p
  14. Kneron

    Dziwne zjawiska

    http://imageshack.us/ Wrzuć screeny to uwierze ;p
  15. chciałem zagrać serwer off ;p Znaczy gram gram cos zaczolem budowac z jakims gosciem i serwer wyłączył się wtf ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...