Skocz do zawartości

kacmal8

Members
  • Postów

    36
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kacmal8

  1. Dostałem bana bo jakiś NeoKid "DebesciakPL" Bawił się w kopiarkę itemow i wysadzał ludzi TNT Trochę dziwne
  2. Buahahahahah nie no naprawdę server pro nie ogar. wbijam na serva patrze leżą z 2 staki Diamentowych bloczków trochę śmieci z 4 zapalniczki i kilof z diamentów mowie ok no to wbije sobie na górę na Spawnie wbijam a tu nagle Banned wtf ??? wbijam na innym nicku pytam się admina WtF dlaczego ban ?? a tu nic cisza po chwili z konsoli. "Kto wejdzie do miasta "czyli drewnianego muru z fontanną" dostaje Bana" WTF w środku tego Drewnianego muru jest spawn czyli każdy nowy gracz ma bana Brawooooo nawet Cuboidow nie maja wgranych na serveze ani Cprivate nic po prostu niccc Nie warto czasu marnować na ten server.....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...