Buahahahahah nie no naprawdę server pro nie ogar.
wbijam na serva patrze leżą z 2 staki Diamentowych bloczków trochę śmieci z 4 zapalniczki i kilof z diamentów
mowie ok no to wbije sobie na górę na Spawnie wbijam a tu nagle Banned wtf ???
wbijam na innym nicku pytam się admina WtF dlaczego ban ?? a tu nic cisza
po chwili z konsoli.
"Kto wejdzie do miasta "czyli drewnianego muru z fontanną" dostaje Bana"
WTF w środku tego Drewnianego muru jest spawn czyli każdy nowy gracz ma bana Brawooooo
nawet Cuboidow nie maja wgranych na serveze ani Cprivate nic po prostu niccc
Nie warto czasu marnować na ten server.....