Skocz do zawartości

Kolak118

Members
  • Postów

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    U cb w domu :D

Osiągnięcia Kolak118

  1. Kolak118

    [PYTANIE] Server 4 fun

    Mam pytania czy znacie jakis server 4 fun ??? jak tak to podajcie pewnie zaraz bedzie placz ze nie prosimy o servery ale trudno
  2. Podoba mi się ale w regulaminie pisze że tylko jeden kawał ale mi to nie przeszkadza
  3. Kolak118

    2 Blondynki I Autobus :D

    x
  4. Witajcie zrobiłem spolszczenie przez kamera (jak tak to mozna nazwac) do serva xcyt2 chodzi mi o plik server.info.py Jak zrobić: Dowload: http://www.przeklej.pl/plik/serverinfo-py-00283d2ds2dc3sp Skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=c591a7269b9c9878d82f993eb9ad8db6afab90638bbd6e7fb4e0b879c7eaa0f9-1299602937
  5. Ja nie wiem co tu sie dzieje wchodze w publikacje servwow 1 off 2 3 4 5 6 i tak 85% a jak on to jakis shit poprosze o serva to nie prosimy o server mamy od tego spisy a nic prawie nie działa mam wyrabane na te + i - dawajcie co chcecie
  6. Jak łatwo zarobić na dragon mt2? plis pomozcie
  7. http://metin2mod.tk/connectchanger.html Tutaj masz wybierz plik nowe zbroje : ) ale to na zbroje epickie i inne
  8. prosiłbym o sygnaturkę z metina Tematyka:metin2 Wysokość:tak jak kazdy : P Szerokość: tak jak każdy ma : P Kolorystyka:różnie Napis:Mój nick Inne:nick byłby jakoś fajnie napisany znak wodny itp
  9. moglbys podac przyklad (wiem ze nie prosimy o severy sa od tego specjalne psisy ....)
  10. Szkoda :/
  11. Witam czy ktoś by mi mogl zrobic sygnaturke na mpc nawet nie wiem jak to sie psize nie wiem do jakiego dzialu to dalem tu : ) z gory dzieki
  12. wiecie może dlaczego na padnorze teraz zmiejszyl sie o wiele exp ? i z kasa tez slabo a o ulepszaniu na hwang juz nie wspomne 6 razy spalil a kupowac z is nie bede wiec moze wiece dlaczego tak jest i czy sie porawi : )
  13. Odrazu prosze aby nie zamykac tematu i nie wysylac mi spisu serverow tylko zebyscie mi podali jakiegos seva co idze dobrze exp i kasa teaz , ale tez nie szukam serva w ktorym wbijesz 90 w 50 minut no na pandorze sie nie da grac ostanio expa zmiejszyli chyba no nie wiem jakies dobre raty co ma serv PS:wiem ze dziwnie to napisalem
  14. Kolak118

    [Pytanie] Stalki

    Ja nie będę wydawac na głupie gry kasy
  15. Kolak118

    [Pytanie] Stalki

    Witam ostatnio stalki staly sie bardzo drogie ;/ kiedys po 5 -50kk a teraz 500-900 dlatego mam pytanie skąd można wydropić stal : D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...