Skocz do zawartości

Czinkleczento

Members
  • Postów

    144
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    W intarnecie !

Osiągnięcia Czinkleczento

  1. cashmakery knighty 25-33 lvle facc nie skillowane w venore salamander cavie latam ale zajete sa i tylko 1-2 charami mozna latac zeby bylo w miare ok, polecicie cos jeszcze? wszystkie roty ghostlandy facc tomby i shadowthorny znam ale nic nie pasuje mi na te chary (tylko roty ale za slaby hajs) NIE POTRZEBNY MI W OGOLE EXP, TYLKO HAJS! aha! honeycomb y i medicine pouche tez nie wchodza w gre
  2. Bot: obojetnie Opis skryptu: zmienianie targetów co kilka hitów na monkach postawionych przez kolege (i najlepiej zakladanie amunicji (speary lub small stone'y) z otwartej skrzyni ale nieobowiązkowo ) Dodatkowe informacje: < >
  3. latalem na cyklopach jeszcze na 22 an tym koncie czyli bez wyvern fanga i dawalo jakos rade, 1 hp pot i exura ico na jednego cycklopa wiec troche waste dzieki za rade
  4. 25 lvl, gdzie bocic/expic? nigdy takich slabych skilli nie mialem na tym lvl wiec nie wiem gdzie.. moze mount sternum ?
  5. usuniete
  6. Dzięki. Własnie ściągam. Najpierw sprawdze na nsie, a jak bedzie działać to wrzucam na steama. PS: Dexter, tak jak mówił Ragman naucz sie czytać. Przyda Ci się to. PS2: Rapidshare limit = 30KB/s więc pół godziny sciągania. ...
  7. Ludzie, w google sobie tych programów znaleźć nie potraficie? @TOP Jak twój poradnik to gratulacje, wszystko piknie
  8. Czinkleczento

    [Pytanie]Kto gra?

    Jak chcesz z kimś zagrać, to ściągnij sobie EuroGunZ i poszukaj kolesia o nicku Aslow, kozak.
  9. h-rp mrucznik(nie polecam) i najlepszy NEXT GENERATION. net4game jak chcesz placic 62 grosze co 3 dni A jak banalnego quizu nie umiesz zrobic to wybacz.. nie graj porostu
  10. Czinkleczento

    Hack

    Powiedzcie mi, dlaczego wywala mnie po jednym zabiciu na normal, a na knife match normalnie mozna grac?
  11. UP Ahahahahahauhsausuhauhsauhsuhauhsauhsuhashuauhsauhsuhaushauhsuhasuhahusuhasuhauhsuhasuha nie moge !!!!! CYTAT zrobie bedzie posmiewiskoxD PS: ortografia sie klania =P hjehjehjehjehjehje
  12. Strup3k, dzieki hack praktycznie dziala. PS: Oni maja usunac IE a nie same cookie Edit: dlaczego na knife matchu hax normalnie dziala a jak jest normal to error i wywala mnie.?
  13. Jakubrz dzieki, ja nawet o tym nie wiedzialem, a rok sie tym klientem z z8games bawilem
  14. Nie dostales poniewaz jestes POLAKIEM, a oni tych niecierpią.
  15. FAJERFOKS RULEZZ. IE to szajse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...