Skocz do zawartości

xZet

Members
  • Postów

    156
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3 069 wyświetleń profilu

Osiągnięcia xZet

  1. xZet

    [Poszukuje] Owntibia

    Witam,poszukuje owntibia jeżeli ktoś ma niech doda link + scan= 10x + lub - bardzo potrzebuje OwnTibi,wszędzie szukałem i nie mogłem znaleźć .
  2. Heh pro jak miałem 6/7 lat też to gówno się na podwórku zbierało i chwaliło się ;P
  3. xZet

    Błąd Z Warrockiem

    Witam mam następujący błąd gdy chce odpalić WarRocka znaczy włączam go normalnie daje ok potem game start i error: WRUpdater : Error: Cannot Find Exeute file!
  4. Witam posiada ktoś czcionkę którą ma na stronie o mnie lord makin? jak tak to proszę o dodanie download Polecą + lub - do wyczerpania limitu
  5. xZet

    Kupie Yangi Na Orionie

    Witam mam zamiar kupić yangi na orionie 100kk za 30 zł doładownie lub sms pisać !
  6. xZet

    Kupie Yangi Za Doładowanie

    Witam kupie 100kk za 20 zł doładowaniem/ sms na serwerze orion . Na allegro jest oferta 100kk za 10 zł ale przelewem a przelewów nie wykonuje . Więc ktoś chętny proszę tu pisać @@PROSZĘ USUNĄĆ@@ Przez neta zrobiłem 2 tematy
  7. xZet

    Www.Ugn-Team.Pl

    Reported zer0 reklamowania stron
  8. Zwykłe kopiuj i wklej :/ mogłeś chociaż przetłumaczyć na pewno nikt nie da ci za to +
  9. Po co to tu piszesz skoro piszemy na chacie ?? : ) LOL Może ktoś wie jak to naprawić ?
  10. Witam dlaczego na serwerze wywala z doliny ?? wszędzie można normalnie expić ale w dolinie nie bo po 5 min wylogowuje . Z góry thx
  11. xZet

    Elf Bot Na Tibie 8,70

    OMG człowieku w wyszukiwarce która jest na forum zarzuć hasło ELF Bot i dowiesz się że już nie ma elfbota pod nową tibi i nie będzie .
  12. Chapter 3 miał wyjść jeszcze w tych wakacjach nawet wcześniej :P Ale tak jak wladzioo mówi będzie to co zwykle .
  13. spróbuj odinstalować i zainstalować WR.
  14. Witam , tak jak wyżej nie mogę się połączyć z navicat for MySQL wie ktoś co może być tego przyczyną ?? błąd jest taki :
  15. Witam wszystko jest ok ale gdy chce wł. Clienta MC to wyskakuje taki błąd LoadLocaleError(Local/Hongkong/locale_game.txt Za pomoc będą + Client jest z 2008 r Polski
×
×
  • Dodaj nową pozycję...