Skocz do zawartości

Fucking

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Fucking

  1. Witajcie mam serwer hamachi na plikach od mcncc.pl 2010 one są czyste. Zna ktoś albo zrobił taki temat że można pobrać samą tabelke mob_proto bo potrzebuje dropu 4fun na serwer a samemu nie chce mi sie bawić w zmienianie dropu, nie umiem za bardzo tego zmieniać. Proszę o jakiś link z tabelką mob_proto żeby wkelić do navicatu zapytania i żeby był drop odrazu 4fun. Prościej wytłumaczyć nie umiem. Za pomoc +5
  2. Witajcie, chcę postawić serwer hamachi jeszcze nie wiem na jakich plikach ale to nie ważne. Interesuje mnie sprawa nowych epickich broni, zbroi i itemów. Wcześniej gdy miałem serwer dodałem nowe epiki zbroje itd z 2010 roku i nikt nawet ja ich nie widziałem. Teraz chciałem dodać itemy z tych plików http://www.mpcforum.pl/topic/466068-dlgotowiec-z-all-epikami-4-fun/ do nowego serwera ale znowu jak je dodam to nikt ich nie będzie widział. Co mam zrobić żeby wszyscy widzieli te itemy. Nie wiem uruchamiać na freeworld na metin pl 2010. Chodzi mi oto żeby itemy były widzialne dla każdego bo poco mi serwer ze starymi itemami jak juz stawiać to znowymi.
  3. Witajcie zrobiłem serwer na plikach Sherer233 v9.0 64bit i nie mogę wejść na serwer ciągle jest (zostaniesz połączony), mysql i strona www działa porty odblokowane zapora wyłączona, router odblokowany. Po wpisaniu po zalogowaniu na bsd i wpisaniu /start wyskakuje takie coś.
  4. Witajcie po wpisaniu komendy ./start wyskakuje takie coś http://w665.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1ojwfWC5oJ6
  5. Witajcie mam problem z serwerem YMLTC http://www.mpcforum.pl/topic/326742-tutorialcnnew-private-serwer-ylmtc/ pobrałem freeworld 5 i launchera z ich strony i rozpakowałem właczał prze launcher i wyskakuje komunikat COULD NOT OPEN BOXFILE - może trzeba spachować chinśkiego kilenta, proszę o odpowiedz. dołączam screen http://w320.wrzuta.pl/obraz/powieksz/3a59q6R2vtl
  6. Witam mam serwer hamachi, tylko ja mogę na niego wejść mam spol z końcówką 100 i tylko ja mogę wejść kolega ma błąd podczas łączenia a w hamachi ma zielone kółeczko, pomuszcie jakos w navicacie cos zmienic albo cos.
  7. Witajcie, przez przypadek skasowałem konto Rain w Navicacie możecie mi podać wszystkie informacje z jego konta bo musze teraz te konto zrobić od nowa.Polecą + login password real_name social_id is_sui phone1 phone2 zipcode question1 answer1 question2 answer2
  8. Mam pytanie czy serwer CandyLongju jest off bo chcielem pograc.Za pomoc polecą + dodałem prefix
×
×
  • Dodaj nową pozycję...