Witajcie, chcę postawić serwer hamachi jeszcze nie wiem na jakich plikach ale to nie ważne. Interesuje mnie sprawa nowych epickich broni, zbroi i itemów. Wcześniej gdy miałem serwer dodałem nowe epiki zbroje itd z 2010 roku i nikt nawet ja ich nie widziałem. Teraz chciałem dodać itemy z tych plików http://www.mpcforum.pl/topic/466068-dlgotowiec-z-all-epikami-4-fun/ do nowego serwera ale znowu jak je dodam to nikt ich nie będzie widział. Co mam zrobić żeby wszyscy widzieli te itemy. Nie wiem uruchamiać na freeworld na metin pl 2010. Chodzi mi oto żeby itemy były widzialne dla każdego bo poco mi serwer ze starymi itemami jak juz stawiać to znowymi.