Skocz do zawartości

Dubler

Members
  • Postów

    188
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    5169464

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 303 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Dubler

  1. Sprzedam Bota do BFH który nie został od miesiąca wykryty, co oznacza że został poprawnie napisany i tak łatwo z nim uporać się nie będzie, dzięki niemu mam ok. 3.5k exp z rundy i ani razu mnie nie kickneło. Co posiada bot: *Znakomity Aimbot (porównywalny do 5$hack albo nawet lepszy) *Nicki i Dystans do przeciwników *szkieleciki widocznych i niewidocznych wrogów *Snaplines *2D radar *Licznik FPS *Aimbone klatka/headshoty *Konsola Co chce w zamian? SMS za 23.18gr na cele wiadome ;> - lepsza broń Kupując u mnie masz pewną jakość że PB cie nie wykryje. Zdjęcia:
  2. to nie jest ban... na niektórych serwerach normalnie gram
  3. yyy? guid bana? ja próbowałem to z tych poradników ale to nie pomaga! ;/
  4. mam problem: od 3 dni ciagle mnie wywala z różnych serwerów pb z errorcodem 22, co on oznacza (reinstalowałem i updatowałem pb - nic nie dało)
  5. nie ;/ to i tak nic nie da bo i tak dezaktywuje okno kiedy robie to if pressedem a hotkeye i tak "polykaja" te klawisze...
  6. @up niestety, probowalem juz tego wczesniej, w tym momencie sie zapętla i leci spam AAAAów w edicie ale na zachętę +
  7. boze... do jakiego keylogera bym edita uzywal... jakbym chcial napisac keylogera to bym dawno w delphi to zrobił... a jak się nie znasz to nie musisz spamować.
  8. RECORDER... chce zrobić takie coś jak w autoit/extras/recorder tylko żeby jeszcze czytało klawisze, skróty etc
  9. Elo, postanowiłem napisać coś w rodzaju recordera klawiatury i myszki ale utknąłem w momencie podglądu przycisków z klawiaturki. Gdy robie to _ispressedem zamieszczonym w while 1 to nie dosc ze idzie spam (bo sprawdza co 40ms to jeszcze po kazdym klawiszu przenosi mnie do gui z editem gdzie sie to zapisuje, natomiast przy uzyciu hotkeyow jest wszystko git tylko ze w programie sie zapisuje przycisk a w windowsie nie reaguje (tak jakby program pochłaniał dany hotkey) czego użyć żeby te błędy wyeliminować.
  10. jest kilka sposobów: 1. bez zbędnych zabaw (wcześniej podany przez kolegów) $Form1 = GUICreate("Form1", 201, 101, 192, 124) GUISetOnEvent($GUI_EVENT_CLOSE, "Wyjscie") $Button1 = GUICtrlCreateButton("1", 8, 8, 75, 25, $WS_GROUP) GUICtrlSetOnEvent($Button1 , "2gui") $Button2 = GUICtrlCreateButton("2", 112, 64, 75, 25, $WS_GROUP) GUISetState(@SW_SHOW) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; po zakończeniu każdego gui musisz dawać jego status czy jest Show czy Hide $Form2= GUICreate("Form1", 201, 101, 192, 124) GUISetOnEvent($GUI_EVENT_CLOSE, "Wyjscie") $Button3= GUICtrlCreateButton("1", 8, 8, 75, 25, $WS_GROUP) GUICtrlSetOnEvent($Button1 , "2gui") $Button4= GUICtrlCreateButton("2", 112, 64, 75, 25, $WS_GROUP) GUISetState(@SW_SHOW) ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; po zakończeniu każdego gui musisz dawać jego status czy jest Show czy Hide i takich gui możesz tworzyć w nieskończoność byle się nazwy nie powtarzały co jest chyba oczywiste... albo pobawić się w tzw. Parrent gui (ojciec) and many childs gui (dzieci) którego do końca nie ogarniam ale ponoć jest to bardzo profesjonalne. możesz oblukać to w tym example: osobiście polecam metodę pierwszą
  11. @up dzięki zastosowałem winactive z metody nr 2 i działa! thx
  12. pisze sobie nieinternetowy komunikator (dla kompów połączonych LANem i mających dyski wspólne) i już napisałem i śmiga mi etc ale moja "baza danych" z kontami opiera się na szyfrowanym pliku .ini co jak się doda znak wiecej/mniej to nie będzie działać a są u mnie w klasie/szkole takie nooby co lubią wszystko rozwalać... dlaczego chciałbym wrzucić jeśli nie wiadomości to choć same konta i ich konfiguracje do bazy danych i jakoś to zahasłować. logowanie: tworzenie konta: Mój drugi problem polega na tym że przy włączaniu okienka czatu ładują się poprzednie wiadomości z pliku no i po załadowaniu włącza się pętelka w while która automatycznie czyta czy są nowe wiadomości i na końcu dodaje wiadomość choć nie powinna ( i na końcu są 2 te same wiadomości ) przykład: 15:12:38 |:<>| 1: It's work!!!!!!!!!!!!!! --- 15:53:59 |:<>| 1: hehe --- 15:54:39 |:<>| 1: jeah --- 15:55:59 |:<>| 1: :P --- 15:55:59 |:<>| 1:::P pentelka w while 1: i dodawanie tekstu wcześniejsze: Jak to rozwiązać? @edit 3 pytanie to jak zrobić żeby _IsPressed reagował tylko wtedy jak jest włączone konkretne GUI a nie w całym programie a nawet systemie
  13. od modyfikowania napisów generalnie są hex editory... Wyszukujesz sobie w textcie np Exit..... Zmieniasz na Wyjście.. i zapisujesz...
  14. Do wyciągania danych jest cheat engine. Najpierw klikasz w nim wyszukiwanie w aplikacji Tibia.exe, potem dajesz TEXT, wpisujesz swój nick i ci wyszukuje, potem przeloguj sie na inną postać, wpisz nowy nick i kliknij next scan. Miejsca gdzie napewno ci się zmieni nick po zalogowaniu to adresy Nicku. nick będzie zapisany w STRINGu. Z skilami etc jest tak samo tylko że one są zapisane w BYTE/2BYTE. Co do Inputow to jest od tego debugger ale jeszcze nie opanowalem jak sie w nim ich wyszukuje... btw. Jak zrobiłeś auto fishing?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...