Skocz do zawartości

Klacik

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Klacik

  1. Klacik

    Page Skill

    xxx
  2. Klacik

    Itemy z IS

    Cześć , mam taki problem . Kupiłem itemy z IS przypisane na jednej z mojej postaci . Chce je przenieść na 2 postać . Czy da się ? I jak ludzie sprzedają rzeczy przypisane ?
  3. Siemanko Zabrałem się za robienie servera, pobrałem gotową zmodyfikowaną paczkę i mam tam foldery ... pliki ... gdzie to powrzucać ? I jak powrzucać ? Prosiłbym o dokładny tut jak to zrobić , z góry thx
  4. Klacik

    Minimalizacja Gta Sa

    Witam, w czasie gry w GTA SA CZASEM minimalizuje i co chwila wyskakuje ten błąd : http://img407.imageshack.us/img407/9057/l86.png Antyvirus wykrywa go jako wirus, gdy kliknę usuń to już nie minimalizuje do ponownego włączenia komputera (nie zawsze wykrywa) Po skończonej gry w GTA SA i zaczęcie gry w inną to samo (Ale gdy najpierw bd grał w inną to tego błędu nie ma) Nie mam już sił bo nie mogę grać :/ Proszę o szybką odpowiedź
  5. Witam mam taki problem, że wieża nie czyta mi płyt, co mam zrobić? Wieża jest po gwarancji jest to model : LG LX-MT150 ss : http://cokupic.pl/i/c_big365339.jpg
  6. Witam mam taki problem z wirtualną maszyna, mianowicie usuneły mi się maszyny (one są ale niewidoczne) i gdy odpalam NOWĄ pojawia sie takie coś : I dalej nie wczytuje ;/
  7. Klacik

    3 Problemy Naraz

    Witam, no to jazda moje problemy są takie : 1. Czy możecie mi podać raty server AvalonMT2 ? 2. Czy możecie mi wysłać modele normalnych zbroji, bo ja mam na swoim privie z innymi kolorami, a chce zwykłe. 3. W Virtual PC mam takie coś, niby mam już wirtualne maszyny ale mi się nie wyświetlają (próbowałem wejść przez Moj Komputer itd. . A gdy próboje zrobić nowe to wtedy jest error ;/
  8. Witam, mam taki problem, chciałbym dać sobie GM na moim privie ale gdy odpalam common -> gmlist i gdy to odpalam to wyskakuje mi takie cuś : 1194 - Table 'gmlist' is marked as crashed and should be repaired Co zaradzić ? reinstall nie pomógł ;/
  9. Klacik

    Pomoc Cod 4 Mw

    Spoboj wejść w : Start/Wszystkie Programy/Akcesoria/Narzędzia Systemowe/Przywracanie Systemu i przywróć datę np. dzień przed usunęciem wirusow z kompa
  10. To co w Battlefield Bad Company 2 czyli jeżdżenie pojazdami, np. czołg
  11. Jest taka możliwość, ale to będzie taki jakby Non Steam. LINK http://www.mpcforum.pl/topic/111283-tutsposob-na-steam/ Proszę o +
  12. Jak zrobić kolorowy tekst na Steam? Jest to bardzo proste, podczas rozmowy na steam należy przed tekstem napisać /me Przykład : /me Siemka, co tam?
  13. Klacik

    Problem Z Multi

    Przepraszam już wszystko OK, sam sobie to zrobiłem :] Odpalałem to poprostu przez Steam i nie zrobił mi się udpate
  14. Klacik

    Problem Z Multi

    Witam mam taki problem : Mam orginalną grę, mam CD-Keym wszystko zainstalowałem wchodze do gry, robie sobie żołnierza i wchodze do Przegląd Serverów i mi żadnego nie wyszukuje ;/ co na to poradzic?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...