Witam, no to jazda moje problemy są takie :
1. Czy możecie mi podać raty server AvalonMT2 ?
2. Czy możecie mi wysłać modele normalnych zbroji, bo ja mam na swoim privie z innymi kolorami, a chce zwykłe.
3. W Virtual PC mam takie coś, niby mam już wirtualne maszyny ale mi się nie wyświetlają (próbowałem wejść przez Moj Komputer itd. . A gdy próboje zrobić nowe to wtedy jest error ;/