Skocz do zawartości

BigBoNN

ProUser
  • Postów

    483
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia BigBoNN

  1. Nazwa: Czarnuchu jebu no jutsu Pieczęć: Smok Wół Szczur Murzyn Natura: ziemia, mrok Opis: Z ziemi wyłania się mroczny potwór, niszczący wszystko na swojej drodze, pozostawia za sobą biały płyn, każdy kto na niego najdzie zostaje sparaliżowany. *nikt nie wie co to jest, i co ma w nogawce...
  2. muszę to powiedzieć - m4 jest oczojebne. Gorsze niż te w source, oraz domyślne w 1.6. Powiem tak - modele z css bez silnika hl2 to szajs a nie modele.
  3. Dobra. Wstalem dzis rano - 7:30 (dlaczego!!) położyłem obok siebie laptopa... Przez cala noc myslalem czy nie warto czekac te 32 lata. Po dłuższym dialogu z samym sobą doszłem do wniosku, ze nie. Pobralem metina na laptopa. Kamer moda, i bota. Powiedzialem sobie ze nie bede uzywal czitow. Dlaczego? Bo znow nabije ten 6lvl (botem ) i dostane bana od miłego misia. GM'owie powiini banowac wszystkich oprocz mnie!. Ja jestem jak Jezus, odrodze sie na nowym e-mailu, w tym samym miejscu co za 1 razem. 9:00 - nastawilem bota (głucho wszędzie,, ciemo wszędzie- co to będzie ! co to będzie). 10:00 mam juz 5 lvl !!! zrobione q do tego levela. 11:00 nastawilem bota (znowu!) nabil mi 10 lvl! coraz ciezej idzie... Nie bylo jeszcze miłego pana Pluszaczka. 12:00. Wygralem bodzia w tumpach (czy jakos tak). Sprzedalem za 250k i kupilem eq +6 13:00 Razem z 14 pozostalymi kolegami expimy na malym spocie zaprzysierzonych w m2 (jinno). 14:00 mam już 16 lvl! 15:00 level up do 18 16:00 dostalem kicka! zawal mnie malo nie chwycil. Myslalem ze misio mnie znowu zbanowal. Jednak nie!. Coraz bardziej mysle ze jestem Jezusem. 17:00 nabilem 20 lvl. Teraz na spocie jest nas 23. Exp leci jakby gm zmniejszyl o 60%. Chyba dlatego ze 4 chary bija 1 moobka. 17:01 Chyba ide na dzikusy. 17:02 na jednym spocie jest 9 osob!. Co to kur*a jest!. 17:03 pier*ole ide po soczek . 17:06 Ktos puka... Jestem sam. jest ciemno. Boje sie.... To swiadkowie jechowy!!. Zapytalem anal czy oral? uciekli szybciej niz przyszli. 17:08 Koncze pisac bloga na dzis.
  4. Wczoraj zacząłem swoją przygodę z metinem . Przez pierwsze 4 godziny botowałem ( Jak nie jak tak!!) na pieskach w m1.Coś mi się to nie udawało bo skończyłem swoją przygodę na 6 lvl. Kiedy to mr [GM]Onlil (czy jakos tak) zbanowal mnie perfidnie jak jechalem na sh. Kogo to wina ? moja czy jego? Nie mogl sie poskromic? No zesz kur... zeby banowac 6 lv? cos tu nie tak. Zmienil sie w misia i niby ze jest gm. Kto tu jest zdrowy? ja czy on? Kto normalny zmienia sie w misia! Chyba jakis baaardzo miły pan w płaszczu - wejdz do auta albo ci chate spale. - Jak nie jak tak!.. Chyba jutro "dzis" zaczne grac bez chetow - pomyslal bonn. To juz chyba pora spac. RedTube, paciorek, Brazzersi i spac! Jednak nie! ide zalozyc nowego emaila. Chyba ze poczekam 32 lata na odblokowanie konta. Jeszcze sie zastanowie
  5. BigBoNN

    KRZYSIU, JEM ZUPĘ !

    jesteś zajebisty masz suba na yt. i like'a
  6. Dialog: Ojciec mowi do syna : kiedy będziesz miał 1/2 mojego wieku będziesz ojcem z kochającą żoną. A tatusiu kiedy zostanę budowniczym tak jak Bob? Gdy będziesz miał 1/4 wieku mojego dziadka 70 lat temu. A tatuś ma o 1/6 więcej pieniędzy od Brata który ma 10/5 przeciętnej płacy w polsce (średniej krajowej). *Wbiega matka: Chopie zasrany (lub inne słowo) dawaj 2/10 swojej wypłaty bo cie podam do sądu i będziesz mi musiał płacić o 1/7 więcej. Koniec
  7. Znalazlem jakis dziwny film: http://www.youtube.com/watch?v=ohWEZMqdSug haha lub to http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw HAHHAHA ROZJE*ALO MNIE TO!! CZYTAC KOMENTARZE! http://www.youtube.com/watch?v=kzhnC2SmmDk hahah
  8. Nie udzielac sie jezeli nie wiecie. Zrob tak jak 2x@up. Stale ip- jezeli jest zewnetrzne to mozna postawic (jezeli ma router bo bez niego nie wiem czy bedzie dzialac ale powinno) I wklejasz ip ktore tam dostaniesz. Łączysz sie przez samp 0.3c. Jezeli mialbys ip wewnetrzne(router) tak jak np. ja. Nie mogl by nikt wbic na serwa tylko ja i pan sąsiad
  9. dobra jutro wezme monitor 32' i sprawdze czy dziala. Bo tylko taki mam. CHyba ze znajde mniejszy
  10. yy ale ja mam laptopa
  11. jednak nie bedzie scr bo zwariowal. Nie moge zrobic. Chyba ze pozniej aparatem
  12. to bylo voodo! ktos steruje twoim kompem
  13. kurde ;/ nie da sie tego ominac? kurde bo na panoramie nie widze avatarow ze steam a nie lubie takich paskow ucietych
  14. masz bo inaczej nie bedziesz mogl otworzyc. Jezeli jak na srodkowy klikasz i ci reka wyskakuje taka zlota to masz. Szukaj dalej w eq chyba w zakladce inne lub cos innego nie pamietam .
  15. zobacz na tym przedmiocie tej rece czy cos. Tam jest narysowane a jak nie widzisz to +20 kup jak cos to przedmioty i najezdzasz na te cos i tam jest narysowane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...