Skocz do zawartości

natan1234

Postwriter
  • Postów

    3 146
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Ziemia

Ostatnie wizyty

6 977 wyświetleń profilu
  1. TO CO JESZCZE ZYJE

    1. monsune

      monsune

      Ba. Coraz więcej ludzi wbija.

    2. Reroy

      Reroy

      kim jesteś synu by obrażać empece forum

  2. wand.dat C:\Documents and Settings\nazwa użykownika\Dane aplikacji\Opera\Opera\profile mniej więcej tutaj.a jak nie ma tam to uzyj "znajdz" tej aplikacji co jest w win jeszcze polecam operapassview jak nie zadziała to polecam ściągnąć "DARK COMET" i sie "zakelogowac" i jest tam opcja która daje wszystkie zapisane hasła ps: to jest keylogger nic nie infekuje itp
  3. natan1234

    [Bug] Kill Creak

    Kurwa patrz na datę...
  4. Nie jestem jakimś pro elo hackerem wiec dla tych co pewnie odp mi " o hacker się znalazł" ja się dopiero uczę i nie będę jak daro ze rozjebał mpc bo coś tam
  5. natan1234

    [Bug] Kill Creak

    było bo ja dodawałem jak była cofka
  6. natan1234

    [Bug] Kill Creak

    up akurat nie testowałem i bylem save :P a nawet to wejdziesz tam wyżej i nie da rady
  7. natan1234

    [Bug] Kill Creak

    Witam znalazłem ten glich/bug na kill creak przydatny do qr i tak jest za to ban...
  8. 200w? za mało spraw se jakiś 350w minium według mnie.
  9. up a co ja robię teraz? nie chce co chwila zmieniać ip i mieć wolnego neta wiem ze inny tez to maja kumpel powiedział mi ze na FB mpcforum napisało zęby podać im ip i jaki komunikat kumpel dal ale może jakiś GM czy ktoś wie o co chodzi ?
  10. Nie mam go ale i tak próbowałem nadal route delete 176.9.9.227
  11. Witam od nie dawna mam problem z wejsciem na forum laduje mi sie i laduje i wysakuje ten blad: Weszlem teraz dzięki temu ze zmieniłem ip a tatko na swoim prawdziwym nie da rady wejść.... czy tylko ja mam tak?
  12. i po co ci tu bylo pisac? 99% osob uzywa google tlumacza jak cos jesce to pisz do mnie przetlumacze jak powinno byc mieszkam 5 lat w angli.
  13. natan1234

    Pożegnanie...

    najperw unban bo wlam tera znowu ban bo multi... R.I.P [*] _Maxiu_ [*] jak i tez stare mpc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...