Skocz do zawartości

marnY

Members
  • Postów

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia marnY

  1. marnY

    Fighter 7.2

    Witam, posiadam fightera 7.2 ściągnąłem go w celu zabawy, gram na czitach tylko z kumplami. Tak więc patrzyłem sobie opcje tego hacka lecz nie wiem jak wyłączyć aima.. Chciałbym aby strzelało się normalnie tak jak bez czitów. Bo wole sobie pośmigać na samym wh a doszedłem do tego jak wyłączyć speedhacka lecz aima nie umiem. Wchodziłem i klikałem aim on/off dalej nie działa nie wiem co jest. W grę wchodzi ten czit lub jeżeli posiadacie jakiś bardzo dobry sprawdzony. Bo ściągałem kiedyś BadBoya to mi CS się rozwalił.. Tak więc zostaje Fighter bo jest jednym z najlepszych czitów moim zdaniem. Proszę o pomoc. Edit: Zapomniałem jeszcze dodać że doszedłem do tego jak zrobić by nie namierzało w głowę lecz i tak namierza samo! jak strzelam wszystkie pociski lecą w gracza a nie np. koło niego. Powtarzam chciałbym żeby się strzelało jak w zwykłym CS'ie bez czitów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...