Skocz do zawartości

wolwerin1

Members
  • Postów

    22
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O wolwerin1

  • Urodziny 17.05.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia wolwerin1

  1. Jak nie masz do powiedzenia nic potrzebnego w tym temacie to swoje przemyślenia zachowaj dla siebie nie jestem jeszcze do końca pewien w wyborze silnika do przeróbki narazie trwają nad tym dyskusje.
  2. Oficjalna wiadomośc przyrabiamy silnik z gry bitefight chętnych do przeróbki zapraszamy .Zgłaszajcie się na numer GG 6646726
  3. Wszystkich zgłaszających się proszę o napisanie co możecie zrobić.
  4. Jak w temacie potrzebuje ludzi do zrobienia gry via www a oto krótki opis: Masz kolesia i łazisz nim na wyprawy i walki itp. na 5 lvl'u możesz przygarnąć zwierze i każde zwierze daje inna profesje na późniejszych levelach możesz mieć inne zwierzęta i w sumie masz ich na którymś tam lvl'u 5 bo to max limit aha i każde zwierze odblokowuje też nowe lokacje do których można się udać.Zwierzęta te można karmić 1raz dziennie i wtedy zwierze dostaje 1 punkt statystyk a my je rozwijamy. Wszystkich zainteresowanych prosze o odpowiedź. @edit rupert15 a co konnkretnie mógłbyś zrobić?? @edit2 Adrian13089 jakbyś był w teamie do tworzenia to co mógłbyś zrobić??? @edit3 beliaar12 tak niektóre rzeczy zrobie sam potrzebuje tylko paru ludzi do pomocy bo nie bo nie będę wszystkiego robił sam, bo nie mogę wszystkiego zrobić.
  5. wolwerin1

    Gorcekmt2

    Hej to ja GA ale wrobel zes strzelil ja zadko na PC siedze??
  6. wolwerin1

    Priv (Hamachi) Gorcekmt2

    Po pierwsze to mój serwer /Po drugie prawidłowy e-mail to :[email protected] a po 3 dodana została 3 sieć GorMt2-3
×
×
  • Dodaj nową pozycję...