Jak w temacie potrzebuje ludzi do zrobienia gry via www a oto krótki opis:
Masz kolesia i łazisz nim na wyprawy i walki itp. na 5 lvl'u możesz przygarnąć zwierze i każde zwierze daje inna profesje na późniejszych levelach możesz mieć inne zwierzęta i w sumie masz ich na którymś tam lvl'u 5 bo to max limit aha i każde zwierze odblokowuje też nowe lokacje do których można się udać.Zwierzęta te można karmić 1raz dziennie i wtedy zwierze dostaje 1 punkt statystyk a my je rozwijamy.
Wszystkich zainteresowanych prosze o odpowiedź.
@edit
rupert15 a co konnkretnie mógłbyś zrobić??
@edit2
Adrian13089
jakbyś był w teamie do tworzenia to co mógłbyś zrobić???
@edit3
beliaar12
tak niektóre rzeczy zrobie sam potrzebuje tylko paru ludzi do pomocy bo nie bo nie będę wszystkiego robił sam, bo nie mogę wszystkiego zrobić.