Z roku na rok forum się zmienia.... z jednych perpektyw na lepsze, z innych na gorsze. Aktualnie priorytetem jest ustabilizowanie forum i tego Wam życze w nowym roku, byście pozbyli się wszelkich problemów technicznych i żeby forum funkcjonowało bez żadnych, ale to żadnych problemów.
Jedynie czego szkoda, to tych ludzi którzy byli kiedyś a odeszli z forum, no cóż...
Pozdrawiam, przeczytałem całe...