-
Postów
537 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Osiągnięcia DJSmoku2
-
Czy ten ram będzie na lajcie pasował i nie będzie z nim problemów do płyty ddr3? http://allegro.pl/pamiec-ram-4-gb-pc3-10600-1333mhz-parowanie-i6674282686.html#thumb/2
-
Jakiś fajny gadżet elektroniczny za 250zł? Chciałem kupić tableta z win10, ale to za mało...
-
Płyta główna może się grzać od tego, że nie mam pasty od procesora? Procek ma normalne temperatury...
-
Jak ja kocham swoje życie 12 godziny i mogę się najebać, bo praca na 22

-
Od którego sezonu zaczyna się ten zjebany dubbing w south park? Jak na razie jestem na 13 i idę w dół

-
Istnieje jakiś bot który bierze automatycznie udział w Giveaway na twitchu?
-
Co lepsze seria czy film "Wiedźmin"?
-
Działa wam steam? Ja nie moge się połączyć.
