Skocz do zawartości

DJSmoku2

ProUser
  • Postów

    537
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O DJSmoku2

  • Urodziny 28.08.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 255 wyświetleń profilu

Osiągnięcia DJSmoku2

  1. Czy ten ram będzie na lajcie pasował i nie będzie z nim problemów do płyty ddr3? http://allegro.pl/pamiec-ram-4-gb-pc3-10600-1333mhz-parowanie-i6674282686.html#thumb/2

  2. Jakaś fajna gierka ze steama do 2,5e? :)

    1. Emo2

      Emo2

      Sacred Gold

  3. Jakiś fajny gadżet elektroniczny za 250zł? Chciałem kupić tableta z win10, ale to za mało...

    1. Oski0202

      Oski0202

      Zbieraj :D

      rozumiem, ze nowki, moze hyperx cloud? Fajne sluchaweczki, nie wiemy dla kogo ani nic
    2. DJSmoku2

      DJSmoku2

      @up właśnie chciałem go kupić, ale wysyłka z zagranicy... :v A zbierać nie mam po co, bo na nowy rok wypłata będzie na nowy komputer :D

    3. xVendrome
  4. Jakiś serial podobny do South Parka? Tylko, żeby miał dubbing, albo lektora :v

  5. Jest u mnie Michałek :)

  6. Do której rozwozi pocztex48? I czy działa w soboty?

  7. Płyta główna może się grzać od tego, że nie mam pasty od procesora? Procek ma normalne temperatury...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Kevcιo™
    3. Gromakon

      Gromakon

      ,a może bonzo shackował płytę główną?

    4. Krzysztofa

      Krzysztofa

      Wyczyść sobie ją dobrze, radiatorki od mostków i sekcji zasilania wypucuj, dorzuć pasty i będzie git

       

  8. Kiedy zaczyna się te 2x ip?

    1. Marchwj

      Marchwj

      Od dziś przecież ;d

    2. Burned123

      Burned123

      A nie przypadkiem od 18:00 ?

  9. Jak ja kocham swoje życie 12 godziny i mogę się najebać, bo praca na 22 :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. DJSmoku2

      DJSmoku2

      @up od 22:00 do 7:00 ;)

    3. VIMH

      VIMH

      Najlepiej wgl nie pracować wtedy możesz się najebać kiedy chcesz.

    4. GrAvItY1

      GrAvItY1

      Szkoda , że w komentarzach nie ma lajka xD.

  10. Od którego sezonu zaczyna się ten zjebany dubbing w south park? Jak na razie jestem na 13 i idę w dół :D

  11. Kiedy będzie przecena na naklejki z majora?

    1. KuniekPOLSKA

      KuniekPOLSKA

      ostatni dzień majora chyba

  12. Istnieje jakiś bot który bierze automatycznie udział w Giveaway na twitchu?

    1. Dusher

      Dusher

      Prawa ręka trzymająca myszkę ;p

  13. Znacie jakieś horrory komiksowe? :)

    1. thelaba14

      thelaba14

      The walking dead xP

  14. Co lepsze seria czy film "Wiedźmin"?

    1. Miksterek
    2. piotr11104

      piotr11104

      Film jest żałosną sklejką ze słabego serialu, który opowiada o kilku opowiadaniach z książki. Jak chcesz zagłębić się w wiedźmiński klimat, to przeczytaj wszystkie książki, a następnie przejdź wiedźmina 3.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...