Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.2][Kwadratowa Masakra]-[Drop ze stone]-[Ograniczenie Mapy]-[10 vS 10]


guldzin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kwadratowa Masakra


post-720064-0-90199700-1374422053.jpg





Szukamy ludzi do gry na Kwadratowej Masakrze 10 vS 10.


Wiec nie czekaj zapisz sie do nas i graj zniszcz przeciwna druzyne


Podział na drużyny.: Red vS Blue




UWAGA !!!



Każdy dodany musi sie STAWIC jutro dnia 22.07.2013


o godz. 14.00 na TeamSpeak3


IP ts3: pingwin-ts3.pl



START GODZ: 14.10


IP Serwera: Podane Zostanie O Godz. 13.30



========Wzór Podania Do Team========


Nick:


Team Red/Blue:


Wiek:


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):


Posiadasz Premium?:


Umiejetności PvP(1/10):


Posiadasz TeamSpeak3?:



Team Red:



- guldzin


- wojto1122


- Numez


- Kamil155


- Jonash55


- Quvil


- GizmoPL


- Adis123


- Tompork


- Graihia





Team Blue:



- TheCasseN


- Tudeg


- MentoS


- Raxo1PL


- Soja


- Bania


- Downfall


- Wamakaz


- TheGamePOLSKA


- Viksu


Opublikowano

Nick ⇒ Soja


Team Red/Blue ⇒ Obojętnie


Wiek ⇒ 16


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania) ⇒ Bo mam poczucie humoru. Potrafię dobrze zgrać się w grupie. Będę często dostępny.


Posiadasz Premium? ⇒ Nie posiadam takowej rzeczy, ze względu na wysoką cenę.


Umiejętności PvP ⇒ 8/10


Posiadasz TeamSpeak3? ⇒ Jestem szczęśliwym posiadaczem owego komunikatora głosowego.


Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

 

Nick ⇒ Soja

Team Red/Blue ⇒ Obojętnie

Wiek ⇒ 16

Dlaczego właśnie ty?(3 zdania) ⇒ Bo mam poczucie humoru. Potrafię dobrze zgrać się w grupie. Będę często dostępny.

Posiadasz Premium? ⇒ Nie posiadam takowej rzeczy, ze względu na wysoką cenę.

Umiejętności PvP ⇒ 8/10

Posiadasz TeamSpeak3? ⇒ Jestem szczęśliwym posiadaczem owego komunikatora głosowego.

Gracz Został Dodany

Opublikowano

 

Nick: Kamil155

Team Red/Blue: Może być Red

Wiek: 11

Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Ponieważ jestem ogarnięty pomimo takiego wieku, nie kradne swojej drużynie, nie troluje chyba że przeciwników, znam się na robieniu miksturek

Posiadasz Premium?: Jeszcze nie

Umiejetności PvP(1/10): 6/10

Posiadasz TeamSpeak3?: Tak

Wiem że mam Mały Wiek ale może się dostanę .

Po mimo małego wieku dostajesz sie tylko załat sobie mutator glosu :)

Opublikowano

Nick:Tudeg


Team Red/Blue:Blue


Wiek:14


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Jestem ogarniety pomimo mojego wieku/mam bardzo dobrego skilla w pvp/nie krade i gram zespołowo


Posiadasz Premium?:Nie :x


Umiejetności PvP(1/10):10/10


Posiadasz TeamSpeak3?:Tak


Opublikowano

Nick: Jonash55


Team Red/Blue: Red

Wiek: 14 lat


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Jestem ogarnięty. Miły, pomocny. Umiem współpracować.

Posiadasz Premium?: Tak


Umiejetności PvP(1/10): 8/9

Posiadasz TeamSpeak3?: Tak

Opublikowano

Nick: Raxo1PL


Team Red/Blue: Chyba bez różnicy


Wiek:16


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Jestem ogarnięty .Mam dużo humoru. Lubie pracować w zespole. Chciałbym spróbować swoich sił.


Posiadasz Premium?:Tak


Umiejetności PvP(1/10):8


Posiadasz TeamSpeak3?:Tak

POMOGŁEM? DAJ "Lubie To"

1375957758-U101704.png

Opublikowano

Nick:MentoS


Team Red/Blue:Blue


Wiek:15 lat


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Ponieważ umiem pracować w grupie o pomagać innym :P


Posiadasz Premium?:Nie


Umiejetności PvP(1/10):7


Posiadasz TeamSpeak3?:Tak


Opublikowano

Nick:wojto1122


Team Red/Blue:RED


Wiek:14


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Lubie gry zespołowe . Znam się na PVP . Lubie GRE W MINECRAFTA


Posiadasz Premium?:TAK


Umiejetności PvP(1/10):10/10

Posiadasz TeamSpeak3?:Oczywiście

Opublikowano

Nick: Adis123


Team Red/Blue: red


Wiek: 15


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Nie wiem lubie survivale i pvp ;d


Posiadasz Premium?: nie


Umiejetności PvP(1/10): 10/10


Posiadasz TeamSpeak3?: tak


Opublikowano

Nick:Tompork


Team Red/Blue:obojetne


Wiek:17

Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Uwazam ze lepiej by to bylo obgadac na TS albo skype,ale dobra niech bedzie.Na pvp znam sie dobrze w skali 1/10 to tak:walka wrecz 8/10 luki 9/10 obleganie zamkow 8/10 obrona zamkow 9/10 (proste pułapki a jakie skuteczne xD)Mam skype,ts,mumble,steam,gg i nie wiem co tam jeszcze do komunikacji mozecie uzywac.Jesli trzeba moge pokazac co potrafie przy starcie serwera.Jedyny moj problem to trochu slaby internet,ale dam rade nie martwcie sie

Posiadasz Premium?:tak,moge udowodnic wchodzac na dowolny serwer only premium

Umiejetności PvP(1/10):.Na pvp znam sie dobrze w skali 1/10 to tak:walka wrecz 8/10 luki 9/10 obleganie zamkow 8/10 obrona zamkow 9/10 (proste pułapki a jakie skuteczne xD)


Posiadasz TeamSpeak3?:tak,posiadam TS 3 i sprawny mikrofon(nikt jak na razie nie narzekal)

mca.png
Opublikowano

Nick: Graihia
Team Red/Blue: Red
Wiek: 15
Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Muszę się dostać xD
Posiadasz Premium?: Nie
Umiejetności PvP(1/10): 5
Posiadasz TeamSpeak3?: Tak

Opublikowano

Nick: TheGamePOLSKA


Team Red/Blue: Blue


Wiek: 14


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Jestem miły,ogarniety,lubie dobra zabawe.Nie spinam sie o klocki,ale nie lubie przegrywać :D Myśle że wnióśł bym coś na server ciekawego :)


Posiadasz Premium?: Tak


Umiejetności PvP(1/10): 9.5 (często siedze na serverach typu minebook)


Posiadasz TeamSpeak3?: Tak

Opublikowano

Nick: Viksu


Team Red/Blue: Obojętnie


Wiek: 14


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Bardzo lubię grać w minecrafta. Jestem miły i ogarnięty. Podobają mi się serwery tego typu i bardzo chciełbym się dostac :)


Posiadasz Premium?: Nie


Umiejetności PvP(1/10): 5-6


Posiadasz TeamSpeak3?: Tak


d569a0f29dc8769574bdba3.jpg

Opublikowano

Nick: Wamakaz


Team Red/Blue: Blue


Wiek: 12


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania): Ponieważ jestem ogarnięty, dobry w PvP, i w walce. Jestem dobry w obronie, jak i atakowniu zamku. Pomagam wszystkim, i uwielbiam gry zespołowe.


Posiadasz Premium?: Tak.


Umiejetności PvP(1/10): 10/10


Posiadasz TeamSpeak3?: Tak.




Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Nick:kamil4559


Team Red/Blue:red

Wiek:13


Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Ponieważ jestem miły, kulturalny, pomocny. Lubię też gry zespołowe.

Posiadasz Premium?:nie


Umiejetności PvP(1/10):8/10


Posiadasz TeamSpeak3?:posiadam



Nick:piotrek4559


Team Red/Blue:red


Wiek:13

Dlaczego właśnie ty?(3 zdania):Uwielbiam gry zespołowe, jestem pomocny,


Posiadasz Premium?:nie


Umiejetności PvP(1/10):8/10


Posiadasz TeamSpeak3?:tak

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano

ludziki, działa wam ts?

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Opublikowano

Działa TS?

Byłbym wdzięczny młodemu grafikowi za zrobienie avatara, bo jak widać mój aktualny jest... oryginalny ale nie estetyczny :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...