Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nazwa minecrafta - nie taka prosta jak się wydaje?


Mrostry0407

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano, wydawało mi się, że nazwe minecrafta można dobrać łatwo, a jednak... Chciałem "ostry" zajęte, "Mrostry" zajęte, jakei inne nazwy polecacie? do tej pory grałem na piracie "Mrostry0407" Ale nie chce mieć cyferek w nazwie.

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Cyferki w nazwie są be. ;)

To zależy jaką chcesz tematykę, ale spróbuję Ci coś wyskrobać.

 

- Fluppo

- Rettos

- Bakal

- DemoS

- Plames

- Pianek

343731479829004887779.png

Opublikowano

Ja sobie zarezerwowałem dość dawno nazwę i mam po prostu Pba.

Ale teraz widzę że jest masakra.

Jak nie chcesz mieć cyferek to musisz dodać X, PL do nazwy itp

np. XxXMrostyPL

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

Ja sobie zarezerwowałem dość dawno nazwę i mam po prostu Pba.

Ale teraz widzę że jest masakra.

Jak nie chcesz mieć cyferek to musisz dodać X, PL do nazwy itp

np. XxXMrostyPL

Głupi pomysł, myślałem o OstryPL -> to jeszcze fajnie wygląda(Zajete), ale MrostryPL? nie thx

 

 

Cyferki w nazwie są be. ;)

To zależy jaką chcesz tematykę, ale spróbuję Ci coś wyskrobać.

 

- Fluppo

- Rettos

- Bakal

- DemoS

- Plames

- Pianek

Wolałbym coś o Ostrym xD _Ostry_ ? często stosowane w Silku

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

SiekaczPL? Heh, bardzo fajne. ;)

Oostry

Grostry ;p

 

Może to Ci przypadnie do gustu, pierwsza nazwa bardzo mi się podoba. ;)

Siekacz xD Może Kieł

 

A może 0stry? przez zero

 

 

0stryPL dostępne, chyba się skusze, co sądzisz?

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

Taka mała rada, nie dawaj cyfer, popieprzonych XxX, ani _, ani PL, ani _PL. Po prostu sam tekst, oraz nie rób MrOsTrY, bo to wygląda idiotycznie... Ja mam w MC po prostu Softenik. Musiałbyś wymyślić nowy nick, albo nie wiem:

 

Mrostrowy?

 

@EDIT. 0stry już lepsze, ale bez tego PL.

RCwkgo4.png

Opublikowano

Taka mała rada, nie dawaj cyfer, popieprzonych XxX, ani _, ani PL, ani _PL. Po prostu sam tekst, oraz nie rób MrOsTrY, bo to wygląda idiotycznie... Ja mam w MC po prostu Softenik. Musiałbyś wymyślić nowy nick, albo nie wiem:

 

Mrostrowy?

 

@EDIT. 0stry już lepsze, ale bez tego PL.

0stry zajęte ;/ so close

 

Może EvilOstry? lub 0stro

ach_96055.png

 

 

 

"Gram w LoLa bo nie działa mi DotA 2" - Mrostry0407

Opublikowano

OstryPlayFew, tak jak ja

 

Albo IsAmU, będziesz miał szacunek od innych

                           

Opublikowano

Weź nazwę ZejDer. Dobrze się wymawia. Możesz wziać Dargham :P

 

ZAPRASZAM NA SERWER CRAFTGATE - HARDCORE - GILDIE IP: craftgate.msrv.pl

---------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAM NA SERWER CRAFTGATE - HARDCORE - GILDIE IP: craftgate.msrv.pl

---------------------------------------------------------------------------------------

ZAPRASZAM NA SERWER CRAFTGATE - HARDCORE - GILDIE IP: craftgate.msrv.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...