Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Polaczek narzeka że trafił na polaczków :c


Tolkien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W sumie to ja mu się nie dziwie, ale też wyszedł na typowego "polaczka". Sam też nie lubię grać z polakami :).

Gość koxxxik12
Opublikowano

To on jest właśnie typowy polaczek pisząc każdemu omg. report i play with fucking polish kids

Opublikowano

Nie oszukujmy się ,przez takie osoby nasz naród jest postrzegany jako banda debili. Jak ja już widze jak koleś pisze KTO POLAK?? to jestem pewny ,ze mecz przejebany..


dsa

 

Opublikowano

Jak widzę polaka to udaję idiotę i mu nie odpisuję, tyle.

Lepiej się nie rozpraszać i nie pisać z tymi noobami, chyba że okaże się że któryś coś tam ogarnia.

Osobiście mam w nicku człon "PL" (największy błąd mojego życia, ale to dawno temu, szkoda kasy na zmianę).

Zawsze cisnę b3kę, że jestem fanem angielskiej ligi piłki nożnej i dlatego xD

Koleś mógł grać, starać się wycarrować wśród polaczków, bo sam wyszedł na największego.

Opublikowano

Mi tam nie robi z kim gram, jak ktoś zaczyna flame to wystarczy mute i gram dalej. Już wolę udawać że nie znam polskiego i pisać dalej po angielsku

Gold Member | Blue Member | exMentor

Tuty:


http://www.mpcforum.pl/topic/730246-hackd3d-aimbotchamsasus/


http://www.mpcforum.pl/topic/636147-hack-vindictus-hack-ohkgod-mode-i-inne/


http://www.mpcforum.pl/topic/894644-minitut-first-blood/


http://www.mpcforum.pl/topic/974899-tut-rengar-top-w-s3/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/975370-tut-blue-kha/


http://www.mpcforum.pl/topic/976598-tut-aatrox-the-darkin-blade/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/977439-tut-elise-quenn-of-the-jungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/978037-tut-vi-niszczycielka-z-plitover/


http://www.mpcforum.pl/topic/978821-tut-diana-midjungle/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/980830-tut-akali-wycarruj-sobie-mecz/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/981805-tut-jarvan-iv-wzor-dla-junglerow/ 


http://www.mpcforum.pl/topic/1001036-tut-lissandra-the-ice-witch/

 

 

Opublikowano

W sumie to ja mu się nie dziwie, ale też wyszedł na typowego "polaczka". Sam też nie lubię grać z polakami :).

Nie dziwisz ? okay, czego tu się nie dziwić, flejmu?

 

Koleś prawdopodobnie zagrał pare meczów, normali 50/0 i na rankedzie wszystkich wyzywa, nie zauważając własnych blędów. Ale racja, polska to kraj w którym 50% ludzi to biedaki bez internetu, 47% to neo-kidy, 1% to jasna strona mpc forum, 1% to ciemna strona mpcforum a 0'5% to Salexy i inne bole, a 0'5 % to normalni gracze

 

 

@down bardzo dobrze? A może wygrywasz linie na botach ?

 

Nie bądź żyd daj warna

Jak pomogłem daj like

Jak nie to i tak daj

Opublikowano

Nie dziwisz ? okay, czego tu się nie dziwić, flejmu?

 

Koleś prawdopodobnie zagrał pare meczów, normali 50/0 i na rankedzie wszystkich wyzywa, nie zauważając własnych blędów. Ale racja, polska to kraj w którym 50% ludzi to biedaki bez internetu, 47% to neo-kidy, 1% to jasna strona mpc forum, 1% to ciemna strona mpcforum a 0'5% to Salexy i inne bole, a 0'5 % to normalni gracze

 

Nie dziwię się, ponieważ sam mam ochotę wyjebać monitor przez okno gdy widzę jak niektórzy z "PL" grają. Osobiście, sam nie gram bardzo dobrze, no ale iść na jungle soraką i robić pod ad to przesada. W sumie, już nie wiem czy to trolling, coraz częściej widzę sorakę ad na jungli. Jakaś nowa meta? Coraz częściej polacy tak robią. Ale w sumie, nie widziałem ich gry, i gry jego. Może tamci Polacy to serio były trolle i jacyś feederzy? Ale i tak, nie usprawiedliwia go to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...