Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Inferno Online | 90 cap | Niski Exp | VSRO Files |Orginalny Gameplay


pieruniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z wypakowywaniem a mianowicie w połowie wyskakuje błąd CRC nieoczekiwany koniec.... ;/

 

 

sciagnij jeszcze raz musiales zle pobrac clienta

579571423327107377857.png


  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

dobra działa tylko teraz jak mam zmienić rozdzielczość ??? bo nie widze startu zjadło mi trochę ekranu ok działa

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

ip limit ?

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Ip limit 3 jest a co do silkow na h jest takie cos? :D

Będzie dodany 1 silk/h.

Globale,reversy,avek mozna za kase kupic w gold mpc.

Opublikowano

Jak wlaczam clienta to wyskakuje mi Patching has not finished. Please try again. [Error Code(5)] juz chyba z 15 razy odpalalem i nic

Opublikowano

próbujcie do skutku :D ps zapraszamy do guild ogarniętych ludzi Cosanostra 23/50 posiadamy ts pm Vitamine,Tomciu

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

Opublikowano

NOWY PUDATE

 

The information about the update 7/25/2013



New items have been added to the gold mall



rcy3.png



And how can we get 9D Sun weapons !



You have to get 4 types of elements



First of all



Great power of darkness



7ykl.png



You can drop this in Dungeons of Jangan (Easy/Hard/Abyss)



---------------------------------------------------------

Second element is Proof is killing the devil



mkdh.png



You can get it by killing the Inferno's Master which spawns every 6h , one element per kill ..


wol_error.gif This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 841x456.

2szq.png



And it drops Crystal elixirs which have higher success rate that the other normal elixirs



95nw.png



------------------------------------------------------------

The third element is Devil's tear



cfds.png



This element can simply drop at Salt post's monsters with a high drop rate , you gonna need 250 elements of it wink.gif



--------------------------------------------------------

And the last element is Devil's war coin



14au.png



You can get it by getting in Capture the flag .. 1 element per kill and you gonna need 250 units of it smile.gif



-------------------------------------------------------------

Lets move to the main tablet of all



to63.png



This one costs 2bil and 500 JC



Now lets see how it going..



9z9o.png



kqro.png



.................................................. ...............................



Extra 50% Exp+Sp event more a week



5 pages have been added to the new pets which you're going to use after the update not the old once



Alchemy rate fixed



Items drop rate same as isro (low rates)



Som rate increased



Trade gold rate decreased



Guild penalty increased to 3 days instead of 0



Job penalty decreased to 0 days instead of 7



Free silk system , 1 silk / hour

Opublikowano

Długo mamy czekać na stronę? P.S macie linka do rega?

 

Czekam już 5 godzin na odpowiedź >.< Dobra mniejsza o to, niech ktoś napisze na elitepvp z zapytaniem co do strony :/ Jestem już z deka podirytowany


True love survives all

Opublikowano

Długo mamy czekać na stronę? P.S macie linka do rega?

 

Czekam już 5 godzin na odpowiedź >.< Dobra mniejsza o to, niech ktoś napisze na elitepvp z zapytaniem co do strony :/ Jestem już z deka podirytowany

Napisz do Gm-a na skype to ci zrobi konto nick-DegaDirt

Opublikowano

Napisz do Gm-a na skype to ci zrobi konto nick-DegaDirt

 

No dzięki mordko :) już wcześniej pomogłeś więc jestem bardzo wdzięczny . Pozdrawiam B33R


True love survives all

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...