Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Piasek po którym chodził Justin Bieber, allegro


PoSiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Raz takie jajca były że gościu dał na zdjęciu motor,

i opisał go w opisie.

Na końcu dodał w opisie.

 

LICYTUJESZ NAKRĘTKĘ!

 

Było podbite do 4tys. chyba :D

Zajrzyj na bloga -> Click

Opublikowano

Cena bo ktoś zrobił nowe konto. Pamiętacie tą aukcję z tym maluchem ;) ?

 

TO jest paranoja żeby coś takiego sprzedawać..

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

Dla mnie maluch to jeszcze spoko, bo klasyk i w ogóle xD, ale piasek po którym chodził Justin Bieber. Tak samo dobrze ten koleś co wystawił tą aukcję mógł wziąć piasek ze swojej piaskownicy. Pojebane...

Opublikowano

Smiechłem. To prawie tak smieszne jak tamta sytuacja w której gosciu chciał sprzedać własną babcię I KUPCY SIĘ POJAWILI.

Opublikowano

przecież to dla jaj, nikt tego piasku na poważnie na pewno nie kupił.

Opublikowano

kupa którą zrobił justin biber

tylko jedna taka

1,000,000,000,000

vip.png

Maksymalnie maksymalny, LewyReus.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Już się boję co będzie następne... Piasek za 150 zł, powietrze za 3 000 100 zł :O Trochę się boję.

@edit Jeszcze ręcznik i woda ;)

Opublikowano

belzjeberki uwierzą w takie coś, ja moge sobie wziąć coś z bieberem, wysilic sie mocno i napisac cos, i sprzedac kit ze bieber mi to podpisal ;]

CPU:i7-3820 8x3,80GHz GPU:GTX 690 4GB GDDR 5 RAM:64GB DDR3 1600MHz HDD:2000 GB + SATA III + 64MB CACHE AC:850W Chieftec 80+ PHONE:GALAXY S III / SXT / IP5


Chcesz szybkiej odpowiedzi n.t telefonów/komputerów pisz na gg, w większosci znam się na tych zabawkach.

Opublikowano

-Mamusiu!

 

-Tak skarbie?

 

-Kupisz mi piasek po którym chodził Justin Biber za za miliard zł??

 

-Już zapierda*** skarbie :*

x5ba.jpg

Opublikowano

Najlepsze jest to, że dziewczynki licytują takimi sumami, jakich nigdy nie widziały, i zapewne widzieć nie będą.

Będą widzieć jak starzy będą płacić za to

0dqn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...