Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Propozycja nowego działu-Killing Floor


RMCF1902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1374079404-U972549.png

Witam :)
Chciałbym przedstawić propozycję stworzenia nowego działu o grze
Killing Floor. Na wstępie powiem,że piszę właśnie do Ciebie bo wedle
regulaminu w dziale "Sugestie dotyczące forum" musiałbym nabić 250
postów a dopiero później pisać ten temat :)

Let's Go !

-oo-

Wszystkie główne info można znaleźć tu:

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13088

-oo-

Czy ta gra jest warta działu ?

Myślę,że
jeśli dział Team Fortness 2 miał szansę na dział to ta gra również.
Właściwie to jest dokładnie to samo tylko w klimacie horroru +
oczywiście udoskonalenia takie jak : system klasy postaci (zdobywanie
leveli), tryb celu + mnóstwo map .

-oo-

Czy są cheaty/kody/hacki ?

Tak,są.

-oo-

Gdzie i za ile można kupić grę ?.

Można kupić na Steamie za 14,99€

-oo

To gra Multi ?

Tak, single + multi :)

W razie pytań, proszę pisać :)

Piszę w imieniu użytkownika

Roulett

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Można kupić na Steamie za 14,99€

jeśli dział Team Fortness 2 miał szansę na dział to ta gra również.

Taka różnica, że serwery w TF2 są oblegane, bo gra jest darmowa.

Według mnie, nie będzie tam dużo udzielających się osób ze względu na CENĘ gry i średnią popularność. 15 Euro ? Za to BF3 już jest.

 

// Choć gra sama w sobie jest ciekawa ;>

Opublikowano

Linki wychodzące w [ code ] xD

 

Multi polega na kooperacji, czy walce między graczami?

Opublikowano

Nie jest zbyt popularna ta gra. Nie wiem czy da radę rozwinąć dział.

Nigdy nie rozmawiaj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

Admin Cienia
Opublikowano

Gra nie bije rekordów popularności, myślę że można co najwyżej utworzyć sub-forum (testowo).

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...