Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sześcienna Apokalipsa [ Coś w stylu KM ! ] [ Autorskie Pluginy ] [ LifeMC ] [ Bez przedziału wiekowego ! ]


WA3MK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

- Nick w MC:Cicha903


- Wiek:15


- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):9


- Ortografia (W skali 0-10):8


- Drużyna ( Blue / Red ) Red


- Skype (TAK/NIE): Cicha903


Opublikowano

==============================================

Wzór Podania:



- Nick w MC: TheMattPL

- Wiek: 15

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ): 10

- Ortografia (W skali 0-10): 9

- Drużyna ( Blue / Red ) RED

- Skype (TAK/NIE): TaK




==============================================

Opublikowano

Nick w MC:Tudeg


- Wiek:15


- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):10/10


- Ortografia (W skali 0-10):9/10


- Drużyna ( Blue / Red )red


- Skype (TAK/NIE):Tak

Opublikowano

- Nick w MC:wojto1122


- Wiek:14


- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):8/10


- Ortografia (W skali 0-10):9/10


- Drużyna ( Blue / Red ) :Red


- Skype (TAK/NIE): Tak

Opublikowano

- Nick w MC:Tompork

 

- Wiek:17

 

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):Walka wrecz 8/10,luki (miejsce w top 10 na 3 pozycji serwera strzeleckiego pewnego youtubera) wiec okolo 9/10,obleganie zamkow 8/10 obrona zamkow 9/10

 

-Ortografia (W skali 0-10):9/10 kazdy popelnia bledy i nie uzywam polskich znakow

- Drużyna ( Blue / Red ) obojetne

- Skype (TAK/NIE):mam,mikrofon tak samo,po reszte info zapraszam na skype/pw(skype podam po przyjeciu)

 

 

 

 

 

 

Ehhh chyba juz miejsca tak czy siak nie ma,no szkoda miejsca 3 podan z 5 wiec jakos tak marne mam szanse :/

mca.png
Opublikowano

I podanie za trzeciego kolegę :D

Nick w MC: cypekmm

Wiek: 12

Jesteś dobry w PvP?: 10/10

Ortografia: 10/10

Drużyna: Red (ze mną)

Skype/TS3: Tak

Mam nadzieje że jego podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie :D

EX WŁAŚCICIEL MCF2F.PL

Opublikowano

Nick w MC: Graihia
Wiek: 15
Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ): 5/10
Ortografia (W skali 0-10): 10/10
Drużyna ( Blue / Red ): Red
Skype (TAK/NIE): TAK

Opublikowano

- Nick w MC: Winged4Ever


- Wiek: 17


- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ): 8/10


- Ortografia (W skali 0-10): 6,5-10


- Drużyna ( Blue / Red ) RED ale jak nie będzie miejsca to mogę do BLUE


- Skype (TAK/NIE): TAK


Opublikowano

- Nick w MC:Kamil4559

 

- Wiek: 13 i pół

 

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):8/10

- Ortografia (W skali 0-10):9,5/10 (Ponieważ jestem dyslektykiem)

 

- Drużyna ( Blue / Red ) Red

 

- Skype (TAK/NIE):Tak "Kamil1242124"

====================================================================================================================================================================================================

 

 

- Nick w MC:Piotrek4559

 

- Wiek:13

 

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):8/10

 

- Ortografia (W skali 0-10):10/10

- Drużyna ( Blue / Red ) Red

 

- Skype (TAK/NIE): tak "Piotrek-mazurkiewicz"

Pisze z tego samego konta, ale to 2 różne osoby.

Gram na serwerach hamachi , i Privach . 

Opublikowano

- Nick w MC: Aranaut


- Wiek: 13 lat


- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ): 5/10


- Ortografia (W skali 0-10): 10/10


- Drużyna ( Blue / Red ) Red


- Skype (TAK/NIE): tak


1377531174-U173186.png

Opublikowano

 

- Nick w MC:MentoS

- Wiek:15

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):7

- Ortografia (W skali 0-10):10

- Drużyna ( Blue / Red )red

- Skype (TAK/NIE):nie

 

 

 

- Nick w MC:Cicha903

- Wiek:15

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ):9

- Ortografia (W skali 0-10):8

- Drużyna ( Blue / Red ) Red

- Skype (TAK/NIE): Cicha903

 

 

==============================================

 

Wzór Podania:

 

 

 

- Nick w MC: TheMattPL

 

- Wiek: 15

 

- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ): 10

 

- Ortografia (W skali 0-10): 9

 

- Drużyna ( Blue / Red ) RED

 

- Skype (TAK/NIE): TaK

 

 

 

==============================================

DODANI.

 

DLA POZOSTAŁYCH: BRAK WOLNYCH MIEJSC !

 

Autorskie pluginy, to nie jakiś tam ,,szał'', m.in:

 

  • Coś w podobie OtherDrops ( Tylko że Autorski )



Jeden z większych projektów! || CS W Minecraft już wkrótce!  ||

 

----| http://www.mpcforum.pl/topic/1396907-counter-strike-w-minecraft-modyskryptyzapowiedz/|----

Opublikowano

Pytanie.

 

Czy serwer będzie miał serwer TS3 ? Bo na Skype będzie bardzo ciężko o to, aby cała drużyna była ciągle w kontakcie (konieczność zapraszania do rozmowy).

 

Pozdro.

Wlasnie na TS bedzie ciezko,na skype jak ktos bedzie online to dodasz i rozmawiasz a na TS musza oni wejsc i nie kazdemu sie chce.

mca.png
Opublikowano

- Nick w MC: Kodak369


- Wiek: 15


- Jesteś dobry w PvP ? ( W skali 0 / 10 ): 7


- Ortografia (W skali 0-10): 9

 

- Drużyna ( Blue / Red ) Blue


- Skype (TAK/NIE): Tak

Opublikowano

Jeszcze pytanie ode mnie:

- Jak będzie z claimami na zamkach? Czy zamek będzie można niszczyć za pomocą tnt wystrzeliwanego spoza claimu? Czy nawet drużyna przeciwna będzie mogła otwierać skrzynie na claimie?

 

 

 

Jezu ... zamiast ogarnietych ludzi dodawac to dodajesz 15latkow .. pewnie i tak maja 10 :)

Heh, nie bądź taka mądra, bo ci urosną j*dra :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...