Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Słuchawki w mikrofonie,nie słychać mnie


Ksiaze154

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,potrzebuje pomocy.

Mam słuchawki firmy Natec Scorpion,które mają wbudowany mikrofon. Na laptopie nie ma żadnego problemu,wszystko działa i słychać mnie.

Gdy przechodzę na pc,to gdy mówię cokolwiek to nic ...nie rejestruje dźwięku.

Głośniki normalnie działają,podłączam słuchawki z wbudowanym mikrofonem do nich i nic . Same słuchawki działają,lecz mikrofon już nie.

Na pewno nie jest to wyciszenie,bo już sprawdzałem.

Poradzi ktoś coś? Szlak mnie już trafia;/

Opublikowano

Masz w opcjach "Urządzenia do nagrywania" zaznaczony ten mikrofon i włączony?

 

Mikrofon jest podłączany osobnym złonczem do karty dźwiękowej

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do dźwięku na PC?

"Brotherhood of metal"

Opublikowano

Masz w opcjach "Urządzenia do nagrywania" zaznaczony ten mikrofon i włączony?

 

Mikrofon jest podłączany osobnym złonczem do karty dźwiękowej

 

W opcjach do nagrywania mam kilka funkcji,przedstawię na ss

<a href="http://www.tinypic.pl/zsvfm5j54qqf"><img src="http://files.tinypic.pl/i/00418/zsvfm5j54qqf_t.jpg" border=0></a>

<a href="http://www.tinypic.pl/n1h50j88clqj"><img src="http://images.tinypic.pl/i/00418/n1h50j88clqj_t.jpg" border=0></a>

 

Co do sterowników to nie wiem.Kiedyś wgrywałem najnowsze,ale nic to nie pomogło. Może złe były? Skąd wiedzieć,które pasują pod mój sprzęt?

Opublikowano

Sprawdź na laptopie jak zwie się ten "Mikrofon", po czym wybierz go jako urządzenie "Input" w opcjach karty dźwiękowej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...